sobie mlieko

paloma09

ale s grganim to je nastastie uz lepsie.. ved hej su urcite take typy ludi.. lenze nechcem aby mi zo vsetkeho grckala.. uz som skusala hocico, doktorka by ma zabila keby to vie.. uvidim, ak nepomoze kozie pojdem kupit sobie.. a uvidim co to spravi.. ale dufamze aspom jedno z nich splni svoj ucinok

bibi1234

paloma-mna mamina kojila normalne, ja som si ako male dieta vraj nikdy nepotrebovala odgrgnut ako ostatne deti...(v zivote som si odgrgla tak max.10x a to uz som dospela zena) nemoze to byt len taky typ dieta, co si tiez nepotrebuje odgrgnut??? sobie mlieko by mohli mat podla mna v obchode s exotickymi potravinami napr. v Ba pri dome odborov

paloma09

moja teta, mala syna ktorý jej zomrel pretože nemohol sa poriadne vykakať, mal problémy s obličkami, a v nemocnici jej povedali nech si domov zoženie sobie mlieko, že je nezávadné voči všetkých problémom. kozie mlieko? no výskúšam, mne si ani odgrgnúť najprv moc nechcela, ale už je to lepšie a teraz mi zas zo všetkého grcká, už som zúfala, neviem čo jej mám dať.ale ďakujem

Hugina

Tak o takom niečom počujem prvýkrát...Ako nič v zlom. Neskúšali ste napr. kozie mlieko???Môj syn tiež grckal zo všetkého, neskôr len veľmi odgrgával, tak sme mu začali dávať kozie mlieko a nemenili by sme. Zlepšilo sa mu trávenie, zasýti ho...bez fľaše kozieho mlieka už ani nezaspí :-)