Kazdy jeden den rovnaky

Príspevok v téme: Kazdy jeden den rovnaky
WENDYYY

Ahojte ako vyzera vas den?ja ho travim doma v posteli s depkou a cookoladou coraz menej chodim medzi ludi uz som stratila vsetky mozne priatelstva akurat tak ineternet je moja zachrana ako ste vy na tom?ked mate prazdniny volno nic sa nemusite ucit..ked ja by som si vedela naplanovat tolko aktivit napr.kupalisko,tenis,behanie,aerobic,prechadzka v lese a tak ale samej sa mi nic nechce neznasam prazdniny!!

[zruseny1]

a inak tiez poznam ten pocit, ked je kazdy den rovnaky :( prazdniny su sice fajn, ale nepatria k najstastnejsim obdobiam pre mna- hlavne tie vysokoskolske 3-4 mesacne.
vzdy si dam velke plany, ze bude brigada, ze si budem uzivat, ze nebudem zanedbavat kamosov:P ale vobec nic z toho. brigadu zohnat? nonsens
vsetkych kamosov mam v bratislave, takze nejake disky, zabavy - vobec nic. absolutne, a chyba mi to, tak to si vynahradzam cez akademicky, ale aj to iba velmi malinko :(
ale na druhej strane nemozem povedat ze by som sa nudila- naucila som sa veeeelmi slusne varit, cele prazdniny varim v podstate ja a tesi ma ako si mamina aspon moze viac oddychnut, prace v zahradke, travnik, upratovanie, vsetko to ma bavi- takze nudit sa fakt nenudim, ale zase predstavu mojich idealnych prazdnin to aj tak nesplna- ked porovnam so spoluziakmi- ti to maju pestre, a to mi je niekedy luto..chyba mi ta pestrost.. no co uz... :)

[zruseny1]

fiha, lost, mna to tiez vzdy lakalo- forex, komodity :) ale nenaberiem na to odvahu nikdy... a dufam, ze aj vsetko okolo toho sledujes, nie len hlava nehlava obchodujes :)

lost

to mi robilo den dostatocne adrenalinovy, ale kedze uz ma to nebavi, tak sa nudim :D
a zas sa do toho namotat, to uz asi nie :D

lost

inac ma ta burza (forex je lepsie slovo) vela krat zrujnovala :D
jeden zly klik a 1/2 majetku zmizla!
zo zaciatku par krat -90% :D hahahha
sranda ako sa clovek dokaze postavit na nohy.. mal by som napisat knihu :D
ale ne to by bolo nudne.. ale aspon by sa dalo motivovat ludi nech to NIKDY nevzdavaju :)
sam tomu sice vobec nechapem, ale je to haluz...

lost

WENDYYY

nie ,ja pracu neuznavam, nie pre peniaze :)
a zatial sa mi nic nepaci tak aby som to robil (zadarmo), ale mozno psychologia casom :D je zaujimave pomahat ludom z problemov... a hlavne ak na to nemaju
(aspon nejaka malickost pre spolocnost odomna)
zijem z malickych obchodov na burze, ked uz tak :) ale je to extremne nestabilne.. tak ale ja zatial nemam co stratit, cize som vo vyhode :D :D

WENDYYY

lost:a ty nechodis do roboty??
Akoze inac aj ja som takto travila dva roky teraz som pripad pre psychiatra,lebo to nema zmysel len tak dma sediet a sledovat danie druhych musis aj ty nieo urobit,ja som sa tak rozhodla ze od septembra idem navstevovat sukromnu skolu a pri tom som si vymyslela,ze idem chodit na sport a uz hned myslim pozitivnejsie ako zas rok stravit doma to uz ani nepripada do uvahy musim mat nejaku skolu,no uz len styri dni:(zda sa mi to ako nekonecne ale ja sa musim nastartovat aj ja by som strasne rada brigadovala bola som na dvoch pohovoroch a nic...Tak by mii rychlo ubehli a aspon by som nemyslela len na seba..Inac to si musela mat super brigadu ked si si zarobila na audi to si kde brigadovala??

LusiaS

wizi ja ta nechapem, ja som tiez introvert ale strasne rada by som brigadovala, napriklad ze by som bola casnicka:) to sa mi paci.... ale u nas je bohuzial velmi malo prilezitosti

jankaa88

a vas nikdy nenapadlo zobrat sa a ist takto vsetci spolu niekam co mame tento problem a nieco vymysliet? behat len tak po luke? ist na vylet? asi nie. utopia :)

lost

Da sa to zmenit, ale clovek musi chciet.
Zacat sa da sportom... alebo staci snad aj poflakovanim sa po meste, dedine, lese, kdekolvek.. lepsie ako sediet doma :)
To mi pripomina tu temu, ako najst kamaratov ako v americkom filme..
To by cloveka vytrhlo z tej rutiny domacej :)