Kazdy jeden den rovnaky

Príspevok v téme: Kazdy jeden den rovnaky
WENDYYY

Ahojte ako vyzera vas den?ja ho travim doma v posteli s depkou a cookoladou coraz menej chodim medzi ludi uz som stratila vsetky mozne priatelstva akurat tak ineternet je moja zachrana ako ste vy na tom?ked mate prazdniny volno nic sa nemusite ucit..ked ja by som si vedela naplanovat tolko aktivit napr.kupalisko,tenis,behanie,aerobic,prechadzka v lese a tak ale samej sa mi nic nechce neznasam prazdniny!!

jankaa88

wizzi

ja ta chapem lebo mam pocit ze som na tom podobne. a chodis este na strednu?

a
lost

podla tvojho smajlika na konci to nevnimas nejak tragicky ;)

lost

Ja mam npariklad den asi takto:
vstanem, zapnem PC, pozrem zdravie, pozrem email, pozrem ICQ, idem jest (pri PC), odnesiem tanier (nie vzdy), pozrem mail, pozrem ICQ, pozrem zdravie, pozrem Google, idem na obed, vratim sa ..(refren).., vecera pri pc, refren, spanok,
opakujem to uz asi 5 rokov ;)

jajka001_

bohuzial, jedina moznost ako mat priatelov je ist medzi ludi :) nie je to lahke pre nikoho z nich, najdi si ludi co sa k tebe budu hodit a nebudes sa citit ze si s nimi nasilu len aby si s nimi bol. aj net ti moze pomoct, ludi co maju podobnu povahu a podobne zaujmy. len introverti byvaju aj menej komunikativni, takze hrozi ticha spolocnost :)
marne si budes nahovarat ze samemu ti je dobre a chces aby to tak ostalo, nie je to tak, clovek je tvor spolocensky :)si neviditelny? lebo chces byt neviditelny. mas strach z ludi, z novych situacii...ale ked to nebudes chciet zmenit ostanes na mrtvom bode, ostanes tam kde si cely zivot. a situacia sa zakonite zhorsi. premoz sa.

Denniska

WIZI, dá sa to zmeniť. To, že si introvert ešte neznamená, že ním aj musíš ostať. Ak veľmi budeš chcieť to zmeniť, tak sa postavíš voči tomu. Treba v sebe nájsť odvahu spraviť prvý krok, lebo ver mi, že ak tomu budeš upadať, bude to len horšie. Taká brigáda nie je zlý nápad. Viem, že spraviť ten prvý krok a prekonať "strach" z ľudí a z nového, je ťažké, ale stojí to za to :)

bibi1234

WIZI s takymto pristupom to kam chces dotiahnut??? navstiv psychologa!!!
tento system na svete je zalozeny na
celozivotnej praci a Ty pre svoj "introvertizmus", co ani nie je diagnoza:O))), budes sediet doma a nikdy nepojdes do prace??? a rodicia Ta budu zivit dokedy??? Netreba sa tolko lutovat a treba zacat so sebou nieco robit, vtedy na sebalutost cas nebudes mat...

WIZI

Tak ja kašlem na drahé autá. Ja som skromný a introvert. A keď je niekto introvert tak sa bojí nových vecí a ľudí a niekde brigádovať a hlavne kde je moc ľudí je postrachom každého introverta. Každému to robí problém. Ja by som sa aj chcel zmeniť ale ako sa má zmeniť introvert? Som neviditeľný a tým, že si ma nikto nevšíma klesá priamo úmerne aj sebavedomie. Je to sprostý začarovaný kruh.

bibi1234

a co takto si najst brigadu??? ja ked som mala 15 tak som cele prazdniny prebrigadovala-cez tyzden som pomahala v archive a cez vikendy v restauracii a spoznala som vela ludi a nemusela som sa utapat v depresiach a hlavne som ziskala pocit nezavislosti, napr. na vyske som sa uz vozila na uplne novej AUDI a taki, co len cele prazdniny vysedavali doma, mi zavideli a pritom to mohli tiez dosiahnut...