Necha ma koli postave?

doubledog

to je fakt zaujimave
velmi vela zenskych tem je o tom, co by mal muz robit a ako by sa mal kvoli zene zmenit

ale ked pride na lamanie chleba (napr. chudnutie), zrazu uz je to inak a chlap nema pravo od zeny chciet, aby sa nejak zmenila

ked budem nabuduce citat o tom, ako nejaka zena chce, aby muz chcel dieta, svadbu, menej sedel za kompom, menej pil, viac upratoval a umyval riad, viem co poradim :)

Lloving

Majte správne prístup. Nechudnite pretože musíte, ale chudnite pretože chcete, pretože sa chcete lepšie cítiť, pretože chcete lepšie vyzerať, keď sa pozriete do zrkadla, pretože si chcete obliecť krásne oblečenie. Na to aby ste úspešne schudli musíte chcieť vy sami, nie váš partner či partnerka, nie váš manžel či manželka. Pokiaľ to tak úprimne necítite, chudnutie bude pre vás neustáli boj a pravdepodobne sa vám nikdy nepodarí schudnúť s dlhodobým efektom.

anjelik9

to zaleží podľa toho akého máš priateľa ak ťa naozaj ľúbi čiže takú aká si tak nie a keď je povrchný a potrebuje v prvom rade aby sa mu jeho baba páčila tak možno aj áno možno to nemyslel zle len chcel nech si viac sexi :P btw. také spoločné zhadzovanie kilečiek abo formovanie postavy nemusí byť zlé a dokonca bezbolestné a dobrovoľné :P

Lloving

Ahojte..velmi zaujimava debata...u niektorych prispevkov ma az srdce zabolelo nad tolkou povrchnostou. Ved predsa ked sa milujete nezalezi na tom ako vyzerate (tym samozrejme nepodporujem bezuzdne prezieranie sa a extremnu tucnotu).
Raz ked toho cloveka milujem a nasla som si na nom to krasne co ma pritahuje, jeho intelekt, milotu, srdecnost, nemozem ho prestat milovat len preto, ze priberie par kil. To sa moze stat kazdemu a nemusi ist len o prezieranie, moze ist aj o chorobu napr.
Nikdy by som nechcela za partnera toho ktoremu viacej zalezi na tom ako vyzeram a aku mam vahu, nez na tom ake mam srdiecko a ako mu je ked je so mnou!

Uvediem priklad. Boh mi nadelil peknu vysku - 180 cm a zariadil to tak pekne humorne ze som sa bezhlavo zamilovala do o 10 cm nizsieho muza. chodili sme spolu neuveritelnych 9 rokov a minuly rok sme nasu lasku specatili pred oltarom. Rokmi som nejake to kilecko pribrala, takze teraz je moj milacik odomna nie len nizsi ale aj stihlejsi :D
Niekedy ma to aj stve, ale kedykolvek to co i len naznacim, ze som tucna a musim schudnut vzdy mi s laskou povie:
JA TA MILUJEM TAKU AKA SI, CI UZ BUDES MAT 60, ALEBO 200 KG, SI MOJA LASKA A NEVYMENIL BY SOM TA ZA DRUHU NIKDY! KED BUDES CHUDNUT TAK KvOLI SEBE. SPRAVIL BY SOM VSETKO ABY SI BOLA STASTNA.

Takze moja, mala by si toho svojho fesaka nechat sama, lebo Ta pravdepodobne nemiluje tak ako by si si to zasluzila. Moj uprimny nazor.

anonymka150

no od tej doby som schudla 4 kila dost to bolo vidiet :) ale nasledovali vianoce a isli s5 kilá. A tak teraz zacinam znova, a vam poviem ta ktora chce schudnut musi zacat zumbovať

MetallicA

no ved jasní že nemáš nadváhu! poznám aj iné 70-80 kilové približne s tvoujou mierkou a niesú vôbec tučné preboha. No a čo ako to teda dopadlo?:D