čo nato povedat?

katka...

Nohy a podpazusie to nech si holi. Ja si len myslim, ze je skoro holit si ohanbie. Ved kto tam 12 rocnej pozera?

katka...

No len aby ti o rok neprisla s tym, ze je tehotna. Lebo ved teraz je in sexovat od 13, 14 rokov. Ale to neznamena, ze je to spravne.

sisa72

Katka máš dieta?? myslím že nie.. ak si chceš s dietatom rozumiet tak niekedy bohužial musíš určité veci urobit aj ked sa to tebe moc nepáči.. aj mne sa to zdalo skoro, ale bolo mi malej luto.. a naozaj teraz je všetko posunute najako dopredu..

LuQina

presne tak baby moja 13 rocna sa uz holi sama ukazala som jej ako nato a ide jej to po oholeni na šušku dame baby puder tak predideme vyrazkam a mame :) nova doba hehe

sisa72

Aj ja mam 12 ročnu dceru.. raz pri mne začala plakat že sa jej v triede posmievaju že ma chlpi.. a tak som jej ich oholila aj pod pazuchou aj na šuške.. a je pokoj...☺... je pravda že ja som sa začala holit až na strednej, ale dnes je bohužial iná doba.. čo už!

jajka001_

speedy, nechaj ju, vies ake to je v puberte medzi deckami. ked sa trebars prezliekaju a je to vidno, je to trapne, mozu sa jej smiat, v puberte velmi zalezi na takych veciach.

speedy1

Ahoj, ja mám dcérku, ktorá bude mat 12 rokov, a tiez má taký problém. Zacala si ich strihat, prichytila som ju, a zakázala jej to. Lebo by ich mala este vacsie. Ale, co sa týka podpazusia, tak tam si ich holí.