tuzba_strach..(sex)

ghfkghfhgfdg

ja budem mat teraz 15 a sex som este nemala a ani este nechcem ...aj ty im mozes povedat ze si mala....nemusis im povedat pravdu ale hlavne si najdi priatelu ktorej budes moct doverovat a ktora ti nebude klamat a s mamou sa o tom skus porozpravat ja mojej mame mozem povedat vsetko aj ona mne svoje skusenosti vsetko !...aj intimne aj sexualne to je jedno ...je to moja matka...s ktorou si na 100% doverujeme :D

kidlidaj

lupita...ja mam tiez 15 a tiez som este sex nemala....za to, ze to maju niejake tvoje kamaratky za sebou musis aj ty ? aj moje to maju za sebou sa co sa mam ? ja som sama sebou a nehram sa na nieco, co nie som...tak nebud sprosta a nerob blbosti,kt. mozes ptm olutovat

Kenty

A sama si povedala, že nevieš nič o sexe. Si mladá a tvoje telo nie je na to pripravené. Dôležité je aby neverila každému čo ti hneď natára. Aj keby noa čo? Je to tvoja íntímna zóna, ktorá je vzácna. Nezahadzuj ju hneď do koša ... Zváš si čo robíš

Kenty

Jasné, už len dosiahne svoju vysnívanú 15-ku a už chce mať sex. Hmm, to je ako keby podľa pravidla do 15 môžeš od 15 musíš. Bože kam chodia tieto deti, že hneď by iba sexovali. Je to smutná realita, kam to dovedie o 15 rokov?

sisa72

neboj všetko pride samo!! ja som mala 18 rokov ked som mala prvý krat sex.. a toho muža som si aj zobrala..sme manželia už 20 rokov.. moji rodičia o tom nikdy doma nerozpravali bolo to u nas tabu.. a to som mala ešte tri staršie sestry.. všetko prišlo samo a hlavne z lásky.. ak si zalubena nepotrebuješ radit...ale ešte máš naozaj čas!

ojojJ

Lupita- ani neviem, asi je to tym ze som doteraz nenasla takeho akeho chcem a s hocijakym sa urcite nevyspim , a pritom mam na to chut strasnu ale aj tak si radsej pockam . asi to tak ma byt

Lupita

to je ten problem ze ja si stale uzivam snazim sa aspon oto ... len sa mi zda ze cas strasne rychlo letí a ja sa nejako aj rychlo vyvijam tak rychlo ze nestiham chapat :D ale dakujem vam vsetkym sex sa odklada na neurčito

Lupita

ojojJ a vcom je problem chces pravu lasku alebo nieco take ..či??

josie teraz si to zacinam uvedomovat a myslim ze keby mi to takto vysvetlila aspon raz mama tak by bolo vsetko v poriadku a kedy je ten spravny cas pretoze zatial som mala 2 chalanou ale s ani jednym som sa neodvazila chodit ten prvy uz je iba kamos ale k druhemu stale nieco citim a asi som si to sexom chcela iba dokazat ale to je blbost

jajka001_

nic o tom nevie, a chce sexovat lebo kamosky to maju za sebou :)) a vraj vyspela generacia, skor naopak. chod si uzivat detstvo a pockaj kym budes zrela.