Nemam ziadne sebavedomie

na55kg

sofiii : ved si chudá a podla BMI máš podvahu az 8 kg ! :) moja kamoska ma tak isto vahu aj vysku a je neodolatelna kočka :) ved si chuducka moja .. a krásna urcite, ty mozes si zobrat hocake oblecenie ... a dakujem

sofiii

DNES som si teda dala taku jedinu mini suknu aku mam s leginami bo nebolo velmi teplo a sli sme do kina najprv to nebol bohvieaky pocit no potom som na to uz aj zabudla.s kamoskou som sa potom stretla s a ta i povedala ze konecne som si dala na seba nieco odvaznejsie tak ja neviem do skoly si to asi nedam :D

sisa72

no často sem nechodim, ale kvoli tebe zajtra dojdem!!!!tak som zvedava ako sa nahodíš!!!držim palce!! a naozaj aj ked ty si myslíš že ostatný nevedia aku maš postavu pod nohavicami po kolena tak sa myliš!!!uvidíš že budeš v pohode..pekne sa vystri a ideš!!!

sisa72

uplne lahko.. obleč si to čo sa teba páči a bud sama sebou.. vobec si nenahovaraj že si škareda.. su ludia ktorým sa páčiš taka aka si..aj tak vidia aku maš postavu aj ked nemáš kratku suknu!...šup do kratkej sukni!!!

Inner

no co by som ja zato dala, aby som mala omnoho plnsiu postavu :-))) nechci sa nasilu menit, nauc sa mat rada, lebo inak tvoje okolie nebude mat uctu k tebe, ked ju ty sama k sebe nemas....