Brigada - ako ste sa k nej dostali?

Príspevok v téme: Brigada - ako ste sa k nej dostali?
bigadnicka

Ahojte,chcela som sa opytat,ze ci brigadujete, popripade ako ste sa k brigade dostali, ci ste sa niekde pytali,alebo ste nieco nasli na nete? Ja uz velmi dlho pozeram pravidelne na nete stranky ako brigada.sk,izercia, profesia a pod. a stale nic :( Ma to uz celkom stve, lebo mam velky sen, si chcem kupit bicykel:) ale rodicia na to nemaju. Tak som sa rozhodla,ze pre to nieco spravim ja, ale nedari sa mi :( Ak poznate nejaku dobru stranku na brigady,tak by ste mohli poradit :) A este mam sa pytat niekde na brigady? Lebo mi to pride trapne,len tak sa opytat, napr. v solarku,v posilke...chcela by som robit nieco take,kde by som sa mohla aj ucit. Studujem na vs a mam toho celkom dost,cize by mi vyhovovala brigada, kde by som sa mohla aj ucit. Este mi napadlo,ze som sa aj zaregistrovala na brigadnicke centrum,ale ani raz sa mi neozvali. Niekedy ma ide porazit z toho, ze pridem do solarka a tam taka vymachlena 15-ka sedi. Ja mam 21, dva roky studia za sebou a ja brigadu nemam :( Akakolvek odpoved potesi :)

briggggggggg

ja nabrigadujem mám 19 , mamka mi povedala ze naco ked si nechcem kúpiť auto .. a ja si auto kúpiť nechcem .. ale radím ti v zahranicí si urcite najdes !!! na krete napr ... ako recepcna alebo aj chyzna moja segra tak isla

brigada

t333: neviem ci sa spytala alebo nespytala, napisal som to len tak. ved je uplne jedno ci sa spytala alebo nie. je to nepodstatne. podstatne je to, co som napisal dalej. bud mas znamosti alebo sa musis ist osobne spytat lebo brigada sa tazko hlada cez net. osobny kontakt moze byt velke plus. a treba so sebou zobrat aj zivotopis, samozrejme.

brigadnicka: inak neviem ci som to pochopil spravne, ale ak chces brigadu, kde sa budes moct aj ucit, tak tym svoje moznosti vlastne este zhorsujes. brigad je malo a takych kde sa budes moct ucit este menej ak vobec nejake su. ked nieco chces musis pre to aj nieco obetovat.

t333

brigada,
ako vies, ze ta vymachlena 15ka sa na to spytala.?
skor to ma cez nejakych znamych.. mozno k tmou prisla ako slepe kura k zrnu.

Lucik22

no ja som z BB a mam dve brigady a nasla som si tak ze som mala zivotopis na profesii a nahodou sa mi ozvali, ani som tomu neverila a druhu som nasla tak ze som pozrela len tak nahodne inzertne noviny

drzim ti palce, s brigadami je to bieda. ja viem

brigada

vidis, tej vymachlenej 15 asi neprislo trapne sa spytat a tak brigadu ma. myslim, ze brigadu si na nete najdes tazsie. najlepsie je po znamosti alebo sa ist opytat osobne.