gainer

Príspevok v téme: gainer
uz neviem

ahojte..Mam 17 rokov, pomaly sa blizim ku 18..Moja vyska je 160 a mam 40 kg :( Moje BMI je podvaha..Som zufala...Neviem ani vysvetlit aky hnev mam na seba ze za 4 roky som nepribrala ani kilo :(Som z toho uplne zufala...Papam 6 krat denne uz 5 mesiacov a vysledok? ziadny...Brala som pangamin, peritol...nic nepomohlo :( Rucicka na vahe sa nezdvihla ani po 42 :( Stracam uz nadej ze dokazem aspon trosicku pribrat... Preto sa chcem spytat na vyrobok urceny pre kulturistiku, na nabratie objemu...Gainer... co si o tom myslite? myslim ze to je moja posledna sanca ako pribrat..su na neho velmi dobre ohlasy...Avsak kedze som dievca a netuzim mat ziadne svaly ale len pribrat neviem ci je to najvhodnejsie riesenie...Uz neviem co mam robit som z toho uplne zufala : Teda prosim preto o rady..Dakuje za pochopenie :)

dr_house

Lenže ona sa pytala na gainer,neviem čo ma s priberaním aktivita ale dobre, a ano môže pribrať z gaineru tuk, ak si večer trepne ako tu niekto písal 100g pred spaním,tak priberať bude ale čo,zase ale gainer neber ako nejaky super doplnok, len preto že su tam na obale kulturisti a každy gainer ma nazov super,mega,hyper,mutant a podobne.

Vergil

dr_house, ak z gaineru nenaberie svaly ani tuk, tak čo potom? Ja by som predsa odporúčil venovať sa nejakej pohybovej činnosti, či už cvičenie, alebo aeróbnej aktivite. V konečnom dôsledku by to mal robiť každý, aj tí čo majú dobrú postavu od prírody.

dr_house

Gainer si kúp ak maš problem nabrať, neboj nenaberieš svaly ani tuk, myslím že tebe ani trocha tuku neuškodí, hrudny kôš sa neda rozširiť, respektíve sa da natiahnuť cvikom pullower ale nechodíš do posilovne tak v tom zazrak nečakaj, gainer si určite nedavaj pred spaním lebo pôjdeš len do tuku určite vieš niečo o sacharidoch a tukoch pred spaním, používaj ho hned po prebudení, a potom 2x počas dňa, každý gainer ma niečo do seba, zvoľ si taký ktorý ťa nebude stať par euro ani ti nepomôže radšej investuj,toť vsio.

Vergil

Určite sa jedná o zdravotný problém. A ďalší problém môže byť v našom zdravotníctve. U nás lekári akurát tak predpisujú lieky, ale tých čo o veci vedia viacej je už pomenej. Zatiaľ čo u nás človeku povedia, že nemá šancu a je odkázaný na smrť v susednom Česku tomu je inak.

Videl som, že ste tu rozoberali znečistenie čreva. Určite to nie je vymyslené. Veď skôr ako to niekto poprie, tak nech aspoň skúsi dačo nájsť na internete (odporúčam hľadať skôr anglicky ako slovensky), až tak veľa času to nezaberie a ak sa mýli, tak aspoň nenapíše blbosť.
Odpad sa NAJSKÔR začne ukladať v črevách. Potom v spojivovom tkanive a "mazive" kĺbov.

hankaA

ale prosim ta aka chemia , je to normalny doplnok výživy nic viac , a myslis ze tie potraviny co jes stale nie su chemia ? to je este horsie ako obycajny gajner

uz neviem

KKs uplne ste ma zmylili..na vysetreniach som uz bola doktor mi zobral krvny obraz a povedal ze vsetko je v poriadku tak neviem..myslim ze mosno mam rychly metabolizmus..ale stitnu zlazu mam v poriadku...Jednoducho moja mama je stihla moj otec je stihli mosno to mam v genoch ale aj geny sa daju premoct...Neviem...FRakt..som z toho zmatena..Myslim ze gainer by bol moja posledna sanca avsak bojim sa ci by mi to nejako neuskodilo...Predsa je to chemia...Neviem...

H2O

Trainingboy - znečistene čreva určite nie je jeho vymyslena diagnoza .. sice som v knihach o tom veľa nenašiel, ale na zahraničnych strankach je o tom popisane dosť - často aj spojitosť CFS a premnoženia "zlych" bakterii či hub, napr. Candidy ..