Zčervenanie penisu

Príspevok v téme: Zčervenanie penisu
matusov123

Ahojte! Už sa mi cca 1 aj pol týždna zčervená konček penisu (keď sa močí tak skadial vychádza a už sa ukazuje moč) sorry ale neviem ako sa to vola odborne :D - no a už ma to štve .. Keď močím tak sa zčervená alebo keď vojdem do vane a už len čo ma dotyk s vodou už sa zachvíľu zčervená.. neviem čo s tím aaa vždy keď po močení ho zakryjem tak ma začne štiapať... niekedy ma zničoho nič napr. keď sedím pri compe tak začnema zničoho nič štipať raz silnejšie potom slabšie a dookola nieviete čo s tím ??? prečo sa mi zčervená pri dotiku s tekutinou (napr. moč, voda atd.) ??

matusov123

kurvo "!" ty si nikdy nebol v - Trstenej! tak su tri lekárne a tam pitaju stále predbis kruci! ved to poznam chcem sa dat bo__ vylieciť ale koli volnej predajni liekov nejdem cestova do ameriky chapes??? ja to potom poviem doktorke aj tak sa mam ist ockovat.. neviem proti comu ale je to tento tyzden a musim byt zdravy tak ja jej poviem ale ja som myslel ci nema niekto vlasne skusenosti s tim chapes???

odpovedam

matus,

preboha, ved sa chod poradit do lekarne, je kopec volnopredajnych liekov, nie je vsetko na predpis. Alebo zavolaj na urologiu, radu ti poskytnu ochotne.

Ked mienis fnukat, ze ty nikam nejdes, no ako sa chces vyliecit?

matusov123

my máme taku doktorku co ma na dverach : Deti do 18 rokov vysetrime v sprievode rodiča!!!! a v lekarni musim mat predpis co mi dala doktorka alebo musi ist rodic chapes ?? :D

matusov123

my máme taku doktorku co ma na dverach : Deti do 18 rokov vysetrime v sprievode rodiča!!!! a v lekarni musim mat predpis co mi dala doktorka alebo musi ist rodic chapes ?? :D

matusov123

Vies 18 este nemam mam len 17 :( skoda ale vies ale neviem jak ale do lekarne keby som zasiel tam by mi bez predpisu lekara nic nedali a vysetrenie je od 18 rokov inak s rodicom s otcom nemozem som aj tak nikdy nebol a s mamou to da sa ju presvedcit len potrebujem nieco aby mi vydela ze to je uz vazne a nie docasne noo

odpovedam

a kolko mas rokov? k doktorke predsa mozes ist aj sam, este mas prazdniny... tak rano skus ist alebo najdi si iny cas, mama o tom vediet nemusi...

ale odporucam ti ist do lekarne, ked tam nikto nebude a popytat sa lekarnicky, aby ti na to predala nejaky krem alebo aspon poradila... za to nic nedas.

matusov123

Vies co ale co zapal??? zapal mechura to neni bo palenie je tak zacnem mocil zacne po 2 sekundach zacne stipat s po stipe potom prestane a dalej 4 sekundy mocim a nic (to som len tak odhadov ako z skusenosti) vies zapal to neni ale myslim ze to asi niečo isto bude ale ku doktorovi asi nie bo rodičov som naštval (hlavne mamu) keď ma dali na pozorovanie v nemoznici bo som odpadal skoro, bolo mi na grcanie a tak a nič mi po 3 dnoch nezistili (mal som uraz po hlave 3cm od spanku som dostal hokejkou doteraz to poštipe ale s tim penisom je to isto hrozne ked to pali no a keby som mal ist ku lekarovi tak mama zase povie ze si vymyslam aj ked ju 5 dni presvedcam