Ma podla vas zena narok vediet..

odpovedam

uz som si to pozrela na viacerych strankach. netusila som, ze muzov netestuju. Kazdopadne je to dobre vediet. dakujem este raz :-)

t333

odpovedam,
ved ani ja neverim vsetkemu co je na nete, ale tato stranka a par dalsich vysledkov hladania vyzeraju doveryhodne.

odpovedam

poznam google, ale nespolieham sa na kazde info na nete. Pokial som ja vedela, testovat sa da aj muz, povedal mi to porodnik. dakujem za ten link.

vevericka

ockovanie ale nefunguje ako bariera..aby si ho nedostala..ale ked ho dostanes, aby sa tvoja imunita s nim vysporiadala

odpovedam

Deee, presne preto to chcem vediet, ci ockovat alebo nie, vakcina je draha a ak partner nie je infikovany, moje ockovanie by zmysel ani nemalo.

Deee

a rovno nech ho da otestovat aj na helicobacter lebo aj sa moze preniest na partnera...keby sme si vyberali partnera podla genov a bakterii a este modre oci a hnede vlasy, kde by sme boli??? jasne ze by ma zaujimali testy muza na syfilis ci hiv, ale hpv...skutocne dnes tak rozsirene...skor by som sa dala zaockovat a je to...

odpovedam

Aj u muza sa daju spravit testy na HPV i chlamydie atd. A viem, ze ten virus je velmi rozsireny, zial.

Mne nejde o to, obvinovat partnera, ale skor o ochotu chodit na prevencie v zaujme zdravia svojho i partnerovho. A vieme, ze zeny su v tomto poctivejsie. Dvihnu sa a idu, muzi malokedy. Pritom gynekolog mi vravel, ze vacsinu mykoz a infekcii zavedie do tela zeny muz. Cize jedna sa mi len o prevenciu, ziadne donucovanie partnera.