pro-ana hudba

wyx

tak skus ci si tu piesen niekde nepocula, nevidele inde... smola teda, ze si ju videla akurat pri ana videu..
to nie su pro ana piesne.. len tie videa a pridas k nim nejaku pomalu piesen od co ja viem od koho... daku pomalu smutnu pesnicku... mam kamosku s PPP, ktora si vdzy pri piesni spomenie práve na to video... :o( preto ta "vyhanam".. :)

betka_xxx

whee_ee

a kebyze zhanam cernossku hudbu,tak som hned cernoska?...alebo nieaku DSBM hudbu,tak hned idem spachat samovrazdu?

ta piesen sa mi jednoducho zapacila a chcem ju opät pocut

whee_ee

ja som tuším v živote žiadnu pro ana pesničku nevidela alebo o tom neviem, tak nieže ma tu ukameňujete, lebo možno ani neviem, o čom hovorím :))) :D

doubledog

mna by celkom zaujimalo, co sa spieva v tychto pesnickach?

asi nieco taketo:

dnes som nic nejedla
ooo, i love you ana
a dobre som sa vygrcala
ooo, i love you ana
aj tak som tucna ako prasa
ooo, bejby yeaaah!

whee_ee

nie som pro-ana, to určite nie, ale čo je na hudbe? to je ako keď niekto hľadá napr. emo pieseň a pritom nie je emo. blbý príklad, ale čo už.. bolo by iné, keby tu šlo o návod alebo prezentáciu anorexie atď, ale tu v podstate ide len o hudbu, nikto nikoho na nič nenavádza, nepýta si rady ako zvracať atď...

wyx

poradit sa mozes.. ale hladaj ine fora prosím ta. toto je forum o zdraví.. Viem co robi "pro ana hudba" s clovekom a hlavne tie videa ku ktorym sa tie piesne pridavaju...

betka_xxx

lioness_01

pro-ana niesom:D...paci sa mi ta pesnicka,kt. mi poslala raz kamoska..ale len link a bolo to davno..uz si nepamatam nazov..aby bolo jasne:)