vyliecil sa niekto uspecne z akne vdaka HAK?

Príspevok v téme: vyliecil sa niekto uspecne z akne vdaka HAK?
lucka856

cawte ja by som sa chcela spytat ci sa najde aspon jedna baba ktora mi napise ze brala hak koli akne a ked to vysadila sa jej to nevratilo...lebo mna uz ti stve, moja kozna je taka ista ako 99 percent inych a hned prepisuje hak alebo roaccutane a moja mama s nou este suhlasi, vravim jej ake su to svinstva a ze su aj ine sposoby ale moja mama m to proste vyvracia aj napriek tomu ze jej tvrdim ze som nenasla na nete nikoho kto by napisal ze po vysadeni sa to nevratilo.ja beriem uz pol roka hak ,je to neporovnatelne lepsie to je pravda ale stale mam vyrazky nejake a cervenu tvar a proste uz ma to neskutocne stve, az depky z toho mavam a neviem uz co dalej

ivana45

Dobre vybrana HAK moze akne zmiernit. Po vysadeni sa to niekomu vrati v predchadzajucej niekomu v miernejsej forme, niekomu akne takmer vymizne. Zial, neda sa to dopredu vediet.
Roacuttane je specialna liecba, doktor velmi starostlivo zvazuje, ci ho nasadi, lebo moze mat zavazne neziaduce ucinky (plne chapem tvoju maminu). Pri miernejsom akne ho lekari tvrdosijne odmietaju nasadit, aj ked sa ho pacienti domahaju. Ak mas tazke akne, tak to doktor vidi a lieci ta aj tym liekom.
Karinka, je mi to luto, ale zmier sa s tym, ze nemas dobru moznost a si vyberas medzi dvomi zlami. Musis hladat co najmensie zlo pre seba.
Hlavu hore, cas pracuje pre teba.

lucka856

takze moze to pomoct? lebo hlavne sa desim toho ako citam ked niektore pisu ze sa to vratilo horsie...ale niektore to zase aspon pocas liecby mali super,plet ako babatko, to ja zas nemozem povedat.....dnes som prisla o dalsiu mensiu nadej, dala som si vysetrit stolicu na parazity lebo aj tie to mozu sposobovat a boli negativne..este mam ist na gynku tak neviem ci aj tam mozu nieco zistit co by malo suvislost s akne,uvidime

Karina

mna to nevyliecilo, len sa to akne zmensilo... nemala som uz take tie pupaciky na cele co vyzeraju ako nejaka krupicova kasa alebo co a menej sa mi mastila tvar... ale inac sa mi aj nadalej robili obcas take tie podkozne zapaly... teraz som vysadila a je to v pohode, trosku som vyhadzana na dekolte ale zatial (klop klop klop) to nie je nic hrozne