Som nenormalna?

Príspevok v téme: Som nenormalna?
alt

Po tom co sa dnes stalo v devinskej novej vsi som si pozrela par clankov na internete ako o nas pisu vo svete a v istom zmysle ma to tesi ze pisu o Slovensku. a zaroven necitim nejaku extremnu lutost nad tym co sa stalo, viac menej ista lahostajnost. Ja viem ze by to bolo ine keby sa to stalo mne pocitila by som co to je. Ale jednoducho tak citim. Je toto normalne?

lost

i ked plynovka by mohla byt fajn napad..

ma vyhodu zastrasujuceho ucinku (varovny vystrel)

len dostrel ma asi 5 metrov..

doubledog

si uplne normalna.
preco by si mala citit nejaku lutost? poznas tych ludi? boli ti lahostajni, kym zili, je ti lahostajna aj ich smrt.

zuzic

no vidis lost:) vies to by dopadlo tak...ze by sa uz pri nervoch nehovorilo "zabijem ta" ale rovno by sa zabijalo...nie je to podla mna najlepsi napad aby kazdy mal zbran...uz ked tak rozmyslam...ci je vobec zodpovedne do tejto doby priviest na svet dieta...kym vyrastie raz sa dozviem ze islo po ulici a niekto ho zastrelil...normalka...

lost

respektive, mat aspon zbran s gumovym projektilom (ktory na par sekund zneskodni - hodi o zem utocnika) a za ten cas by som sa mohol niekam skovat a/alebo utiect do bezpecia..

lost

otazka?
ak by som zamieril na prezidenta, hoci len s vernou atrapou zbrane ktora by ani nemohla vystrelit co i len kvapku vody... myslis ze by niekoho zaujimalo ci som REALNE nebezpecny, alebo nie?
podla mna by ma policajti okamzite odstrelili
- nemuseli by zabit, stacilo by zneskodnit, tj zranit do ruky, ramena, nohy (ak netrafia rovno tepny)..
neviem preco by nevinny mieril na mna s niecom ako zbran..
alebo mieril cimkolvek.
povedzme ze by mieril len palicou, ale mal by postou ako keby drzi zbran, a svietilo by mi slnko do oci, a videl by som to ako "muz co na mna mieri"
ale v skutocnosti by to bolo len dieta co sa hra na aport so psom..
to by bola velmi zle byhodnotena situacia..
(i ked ktovie, mozno by som sa skor skoval, mozno nie... nemyslel som hned zabit, resp strielat len pri podozreni, ale vseobecne, mat nieco rovnocenne ak k tomu pride)

lost

Tak to teda netusim kedy a ako by niekomu mohlo prepnut :)
Ale teoreticky by sa dal pouzit aj noz..
noz je v malej izbe nebezpecnejsi ako zbran.. :D (udajne)
inac celkom dobry priklad si dala...
sice muz je vinny za podvedenie.. ale smrt by si "oficialne nezasluzil".. atd...
a je to celkom taka situacia kedy by niekomu mohlo "prepnut"..
tak teraz netusim :)