Som nenormalna?

Príspevok v téme: Som nenormalna?
alt

Po tom co sa dnes stalo v devinskej novej vsi som si pozrela par clankov na internete ako o nas pisu vo svete a v istom zmysle ma to tesi ze pisu o Slovensku. a zaroven necitim nejaku extremnu lutost nad tym co sa stalo, viac menej ista lahostajnost. Ja viem ze by to bolo ine keby sa to stalo mne pocitila by som co to je. Ale jednoducho tak citim. Je toto normalne?

t333

videla si video rozhovoru s rodinou tych obeti na sme ?
www.sme.sk
reagovali ako keby im niekto odstrelil psa. proste ziaden smutok, ziadna lutost,...
preco by malo byt smutno mne?
fakt sa ma to nejako nedotyka..

alt

Ved jasne, ani som to nemyslela v takom zmysle, ze by som mala plakat alebo nie co..:) Len ako som uz povedala, uplna lahostajnost, ziadna lutost ani voci pozostalym proste nedotyka sa ma to.. ale ked hovoris..:)

odpovedam

ani mnou, je to od nas prilis vzdialene...
vraj mozog takto selektuje informacie, aby nas prilis nezatazovali.... sme informaciami zavaleni az neumerne. Nemoze sa nase vedomie sustredit na kazdy emocionalny vykyv...
podla mna sa tym zbytocne trapis, u vacsiny z nas je to rovnake...
Este som nevidela nikoho, kto by pri spravach nebodaj plakal :-)

odpovedam

do istej miery mozno ano. Sme uz citovo otupeni voci takym spravam, pocuvame o nich denno denne...

Kedysi kultovy horor Psycho divaci nezvladali, dnes si ho niekto pusti ako komediu, pretoze sme zvyknuti na omnoho explicitnejsie obsahy, videne a pocute nasilie nam uz pomaly nic nerobi.