Odstavovanie

zuzanka96

tiez mam ten kuvings odstavujem niekedy aj dva krat denne a to siroke hrdlo je super, clovek nemusi krajat na male drobce

betka85

my mame Slowstar a sme spokojny, drt ostava sucha, odstavy do poslednej kvapky, dizajnovo je pekny a nie je velky.

TerkaBr

Začala by som typom odšťavovača, najbežnejšie - odstredivé a šnekové, keď chceš odšťavovať bez problémov len klasické ovocie a zeleninu, tvrdšie ako sú mrkva, petržlen, cvikla, tak je fajn odstredivý, ten však pracuje pri vyščích otáčkach, vzniká teplo a to znehodnocuje (oproti napr šnekovému) kvalitu šťavy, takže ak ti zaléží aj na tom a chceš odšťavovať aj menšie a makkšie druhy ovocia a zeleniny, tak rozhodne šnekový, ja mám napríklad Sana Juicer EUJ-808 a objednávala som ho z eshopu www.eujuicers.sk kde sa inak tiež dozvieš aj viac info k tejto problematike, ja tam teraz chodievam po recepty :)

mia1980

ja mam odstavovac Excalibur V536ED z dole spominanej stranky vitarian.sk a som s nim spokojna,odstavujem kazdy den a uplne mi staci, hlavne neni obrovsky nezabera vela miesta

RNG

Duzina, ktoru vyhadzujete casto obsahuje viac zivin, ako stava, takze je to velmi zly napad odstavovat. Na travenie staci jedlo dobre rozmixovat ,netreba ho odstavovat.

emilie12

Tiež odporúčam odšťavovač Kuvings. Váhala som nad ním dlhšie, lebo predsa len je to vyššia investícia, ale neľutujem.Je perfektný. Používame ho denne celá rodina a naozaj šetrí čas a časom sa dá ušetriť aj na ovocí, lebo dužina je úplne suchá. Čo sme mali predtým to z dužiny sa dala vytlačiť ďalšia šťava.

clea12

My máme veľmi kvalitný šnekový odšťavovač Kuvings.
Je super že má vačšie hrdlo, takže ovocie a zeleninu nemusím krájať na malé kúsky, nie je hlučný a ľahko sa čistí. Môžem len odporučiť.
na tejto stránke je dobrý článok o odšťavovaní, keby niekto hľadal a predávajú tam aj Kuvingsa :)

Krásny dník

guverina

samuelm, tiež mám záujem o odšťavovač. Ak je už predaný, môžem ťa poprosiť o info, kde si ho kupoval? dakujem