Podviedol som priateľku

Príspevok v téme: Podviedol som priateľku
AndrejBB

Ahojte..
Sme s priateľkou 8 rokov mám 25 a ona 24 a proste na jednej akcií ktorej sa ona nezúčastnila sme toho veľa vypili a tak bla bla a ja som sa v podnapitom stave ževraj celý večer cmúľal s jedným dievčaťom .. všetko som jej povedal a ona mi to odpustila ale mňa to neskutočne serie pretože mi povedala že si myslela že som iný a tak a ja teraz neviem ako si u nej získať späť dôveru :( .. stále mi vraví že sa nemám trápiť že ona sa na mňa nehnevá ja chcem aby som bol pre ňu ten najlepší a proste keby sa dal vrátiť čas nikdy by som to neurobil :(( .. čo urobiť?? Milujem ju strašne moc a spravil by som všetko pre to aby som jej nikdy neublížil ... viem že nejde o sex ale aj tak :( ..

Ďakujem, Andrej

hector

Presne tak. Andrej taki ako ty az prilis casto dopadnu tak, ze doma vysavaju, peru a zehlia, zatial co ich zena mina ich tazko zarobene peniaze a kurvi sa kade tade s "borcami", ktori maju vsetko uplne fpici :-) Ospravedlnujem sa za vyraz, ale inac to neslo. Uvedom si, ze zene nikdy nevyhovies. Ked budes tvrdy tak povie, ze si odlud. Ked budes makky tak sa jej to bude najprv pacit, ale po chvili ju to prestane bavit a zacne to nepekne zneuzivat. Zeny su ako deti, ktore treba nestale vychovavat. V kazdom pripade zi tak, aby si ty mal stale aspon o kusok navrch, lebo to sa partnerkam paci a nikdy si nenechaj od zeny srat na hlavu, nech by to bola kludne aj bohyna. V takom pripade jej treba strcit vtaka do tlamy, nech zavrie klapacku a nech robi, co jej ide najlepsie :-) :-)

doubledog

ty zjavne patris k tym "dobrym" muzom, ktori chcu pre svoje zeny to najlepsie, a ktori potom byvaju svojimi priatelkami opustani a podvadzani.

zakladne pravidlo je, ze normalny muz, (ak nieco take robi), robi to v skrytosti a nehovori o tom svojej priatelke.

whee_ee

a čo keď ho len miluje a nechce ho stratiť, tak sa s tým vyrovnáva po svojom, vidí na ňom ľútosť a nechce sa o tom hádať, aby sa to ešte viac neposralo? čo keď svojim spôsobom má pocit, že zlyhala práve ona? .. možností je veľa, nepoznáte a rozprávate, ako sa ona teraz niekde kurví :) ale zase, aj to je jedna z tých možností :)

whee_ee

a čo keď ho len miluje a nechce ho stratiť, tak sa s tým vyrovnáva po svojom, vidí na ňom ľútosť a nechce sa o tom hádať, aby sa to ešte viac neposralo? čo keď svojim spôsobom má pocit, že zlyhala práve ona? .. možností je veľa, nepoznáte a rozprávate, ako sa ona teraz niekde kurví :) ale zase, aj to je jedna z tých možností :)

druha strana

cameron nikomu tu nesibe, vsetci su v pohode. si precitaj pozorne co kazdy pisal. nikto tu nic na jeho priatelku nehadze a nikto mu neodporuca v tom pokracovat.

Cameron1256

Panebože tak on niečo napíše a ešte to zvalíte na jeho priateľku? Preboha čo vám šibe všetkým už? Čo ak nič nespravila a on teraz bude ako king, že hurá tak poďme do toho aj nabudúce. Spravil si hlúposť, ja mám rada úprimných ľudí, ale už to snaž sa nerobiť. Ber ju so sebou, prípadne pi len toľko pokiaľ sa vieš ešte ovládať. KOniec bodka.