Podviedol som priateľku

Príspevok v téme: Podviedol som priateľku
AndrejBB

Ahojte..
Sme s priateľkou 8 rokov mám 25 a ona 24 a proste na jednej akcií ktorej sa ona nezúčastnila sme toho veľa vypili a tak bla bla a ja som sa v podnapitom stave ževraj celý večer cmúľal s jedným dievčaťom .. všetko som jej povedal a ona mi to odpustila ale mňa to neskutočne serie pretože mi povedala že si myslela že som iný a tak a ja teraz neviem ako si u nej získať späť dôveru :( .. stále mi vraví že sa nemám trápiť že ona sa na mňa nehnevá ja chcem aby som bol pre ňu ten najlepší a proste keby sa dal vrátiť čas nikdy by som to neurobil :(( .. čo urobiť?? Milujem ju strašne moc a spravil by som všetko pre to aby som jej nikdy neublížil ... viem že nejde o sex ale aj tak :( ..

Ďakujem, Andrej

hector

Presne tak, ty sa mozno trapis takou prkotinou a bohvie, co vsetko ma ona na rovasi a ani o tom nevies. Ona mozno nie je az taka uprimna, aby ti rozpravala kazdu prkotinu, ktoru za 8 rokov viviedla. Ale to ta asi nenapadlo vsak? Tak si dalej syp popol na hlavu, az kym nebudes mat tu gebulu uplne ciernu :-) Tie zeny tu neber prilis vazne, tie by ta najradsej ukrizovali za kazdu hlupost, zatial co oni roztahuju nozicky, kde pride :-)

Slobodna

nerozumiem akú pomoc tu teraz hľadáš, čas sa vrátiť nedá, jediné čo môžeš urobiť, poučiť sa z chyby. Dôvera sa späť už získať nedá, aj keď sa tvári, že je vše ok (inak dosť podozrivé, pripomína mi to situáciu, keď žena urobila to isté, len muž blb sa priznal a ona nie).

hector

Andrej no pokial si jej cely vecer necmulal klitoris alebo ona tebe vtaka tak to ziadna nevera nie je. Je jasne, ze by si sa nemal s nikym vasnivo bozkavat, ale neprehanas to nahodou s tym svojim sebaobvinovanim a kajanim? A na co si jej to vlastne vravel? Ty si myslis, ze ini ludia nikdy nespravia ziadnu chybu? Aj tvoja priatelka uz mozno nejaku spravila a ani o nej nevies. Preto hlavne klud, na buduce si daj pozor a ked nevies chlastat tak nepi. Hlavne uz to s priatelkou nerozoberaj a snaz sa na to zabudnut. Este budete musiet aj zlozitejsie veci riesit a nielen taketo prkotiny.

AdamKrt

Zaujimalo by ma, odkial mas to "ze vraj cmulal"...? To si nic nepamatas ? Alebo Ti to niekto tvrdil ?

Dobry priatel, ci niekto koho nepoznas, ci to dievca ?

Povedzme, ze si si viac vypil. Nejake dievca ma na Teba zalusk. Vies, ze bola na akcii, ale nepamatas si vsetko az tak dobre. Myslis, ze je pre nu problem zaklamat, ak Ta chce napr. rozostvat s priatelkou, tak Ti kludne moze nabulikat, ze medzi vami vtedy nieco bolo. Kedze mas vypadky, tak si nebudes isty...

Stary trik... Over si to z viac zdrojov, ale od ludi, kde mas doveru, ze Ti povedia pravdu a nemaju dovod klamat.

druha strana

ciastocne nesuhlasim. ak sa nevie ovladat, tak by nemal pit. aj ked pokial sa s nou len "zevraj cmulal", tak to zas nie je az taky hriech. a to, ze to sem napisal, znamena, ze ho to fakt serie. ale na jeho mieste by som minimalne obmedzil pitie a je po probleme.

bibba

hovori sa sice, ze alkohol neni ospravedlnenie, ale podla mna je, to co spravis, ked o sebe ani nevies neni to iste, ako ked spravis nieco a si uplne normalny a pri vedomi. to su dva uplne odlisne stavy. vyriesis to tak, ze si das nabuduce pozor nato kolko vypijes. alkohol zmeni behom jednej noci. a kolko krat tak zbytocne...

druha strana

"ževraj celý večer cmúľal s jedným dievčaťom"....ZEVRAJ? mozno to ani nie je pravda.

zaklad je vediet pit. ked nevies pit, tak radsej nepi vobec. aspon budes mat situaciu pod kontrolou.

jbrb

Ja si myslím, že si spravil dobre keď si jej to povedal.
A ako píše bibi, pochybujem že by to úprimne odpustila. To sa proste nedá a to je aj zároveň posledné čo muži pochopia.
No myslím, že čas zahojí všetké rany takže...a počuj, prečo sa jej neopýtaš to čo si sa spýtal nás? nikto ti nedá takú odpoveď ako by ti dala tvoja priateľka - 8 rokov spolu - tak to by si mal vedieť - spolu v dobrom aj v zlom nie?...tak šup šup pýtaj sa jej...