Hromadne vypadavanie mihalnic

milada26

Baby skuste toto je to nejaky aktivator rastu mihalnic, pisu tam ze to predlzi mihalnice o 25% co sa mi nezda nejako extra vela ale zasa to neposobi ako vymysel. -odkaz odstránený-

high tech

skus 3 testy: d vitamin hladinu v sere, protilatly na prekonanu mononukleozu a imunofenotypizacia CD4 a CD8. Ak je d vitamin dole a cd8 dole a mas pozitivne anti ebv iga a igg, tak je to autoimunne a treba vela slnka na zaciatok....jedna sa o total vedecku high tech hypotezu z r 2012

Maťa285

niekde som čítala, že to spôsobuje nedostatok železa. Mne vypadávali počas tehotenstva,a mala som málo železa

Luzaaaa

netusim, ja som to nikdy neriesila, ale vyskusaj ist do viacerych lekarni, niekde s tym nemaju problem a niekde hej...

luzaaa

v drogerke urcite nie, v lekarni ti ho pravdepodobne bez predpisu nevydaju lebo sa pouziva aj ako prehanadlo... preto odporucam www . moja lekaren. sk - samozrejme napisane bez medzier, sem sa linky hadzat nemozu

luzaaaa

zasa ja :D na tu miss sporty riasenku ti link dat nemozem, ale najdes ju pod nazvom ,,miss sporty just clear" :) vela stastiaa