Prvý tampon

Príspevok v téme: Prvý tampon
mojprvy

Ahojte , mám 14 a este som nikdy nemala tampon . Skúsala som si ho tam dávať ale neslo to .... Ohladom toho som strasne bojazlivá a bojím sa ze si tam nieco narusím atd. Poradte ako tomam urobit ??????? A v kolkych rokoch ste si ho prvý krat dali ??? ja by som vyskusala O.B :)
Potrebujem to najmä koli tomu ze chodím na plavecký a koli kramom som uz dosť treningov vynechala :) dakujem

Nika SEXIKA

Ahojte, mam 19 rokov a pouzivam tampony O.B. Sex som mala, ale tampon mi niekedy nejde zastrcit. Nevie mi poradit ako si ho stravne vsunut do " ŠUŠULKY, VAGÍNÍKY, POŠVINKY" (alebo ako to inak volate). Často mi ide vsunut po "SEXÍKU", ale mam aj dni kedy nejde. Sexujeme casto. Potom sa chcem spitat ci pouzivate antikoncepciu alebo date vasmu " KRÁĽOVY PENISU, PIPČU ALEBO SEXU" kondomik a ako mu ho nasadite. Dakujem za radu.

hosaro

Akože zo začiatku ked sa ešte bojíš tak môžeš iba slabšie ho zastrčiť
Ale nepochopila som aká je tvoja otázka

Andy45

Chcem sa opýtať. Dnes som si dala tampon prvý krát ale nezasunula som si ho hlboko pretože mi to nešlo a stále ho cítim a je to nepríjemné. Poradte mi čo mám robiť. Je dobré ak je slabo zasunutý ?

RomcaPomocnica

Daj si pomaly a keď ťa to bude bolieť prestaň najlepšie sú Ob
Ak máš ďalšie otázky napíš ich a odpoviem ti

NinaHelp

Ahojky mam 14 menzes mam presne rok a dnes mi zacal no neznasam to a čítam ake skvele su tampóny tak rozmyslam ze si ho dam ale mohly ny ste poradiť ako hlboko aky spôsobom a aku značku dakujem

RomcaPomocnica

Máj si tak aby ťa to nebolelo keď ťa bolí prestaň na začiatok ti to pôjde ťažko Skús značku On keby si mala hociaké otázky tak ti rád odpoviem

NinaHelp

Ahojky mam 14 menzes mam presne rok a dnes mi zacal no neznasam to a čítam ake skvele su tampóny tak rozmyslam ze si ho dam ale mohly ny ste poradiť ako hlboko aky spôsobom a aku značku dakujem

Leyla28

Ahojte mám 11 a zajtra sa ideme kúpať do Veľkého Medera a ako naschvál mám menštruáciu a neviem že či si mám dať tampón a ako si ho tam dať. Veľmi sa chcem ísť kúpať so svojou štvor rocnou sestrou tak prosím poraďte mi či je to vhodné