Ak chces schudnut(zit zdravo),citaj!

Príspevok v téme: Ak chces schudnut(zit zdravo),citaj!
paja13

Caute kocky (prevazne :)) vdaka jednemu filmu,ktory som nedavno pozerala rozvalena na pohovke jediac cokoladu a ine sladkosti :/ ma napadla jedna vec! Mohli by sme vytvorit skupinku fajn ludi roznych vekovych kategorii :) Ktora by spolocne chodievala behat.:) Beh je totizto najlepsi na chudnutie. Nie nejako velmi,ale ani malo.Ja som tiez neni nejaka maratonska bezkyna,ale ked som kedysi behavala,schudla som 4 kg...:) Coz bolo skvele...ale potrebujem to opat.:) Takze spocivalo by to v tom,ze by sme sa stretli ,spolu si zabehli a aby to ziadnu z nas nejako velmi neobmedzovalo (aby ste sa nebali :)) tak by sme pekne potom sli domov..Predpokladam,ze cele by to mohlo trvat tak 1hodku so vsetkym.:) Neskor by sme mohli chodit do posilky,fitka,ci na hradzu.:) Ak si z BA a mas zaujem,tak sa mi prosim ozvi :-* :) Mam 19 rokov :)

sis27

Ja som z Pezinka a tiež hľadám parťáčku na beh, ak sa niekto nájde budem rada, beh je fakt najlepší, aj fitnes tréner mi ho odporučil, nenaberajú sa svaly na stehnách ale chudnú :-)

zui

ahoj, ja nechcem velmi chudnut, skor si vylepsit postavu a rada sa pripojim, lebo behat sama je onicom. som taktiez z BA, tak ak sa raz vycasi tam vonku, mozeme ist:) mam 20.