Je to naozaj pravda?

levanderka

no nezazivam pri milovani ziadnu traumu anni strach uz par rokov :)neviem co by na tom mohlo byt psychicke.aj gynekologovi som povedala, ze sa mi troska posunul, rozhadzal cyklus a on mi nato povedal, ze je to tym, ze pohlavne zijem. ved sex je liek na vsetko prave kvoli hormonov, ktore sa pri nom vylucuju. hormon stastia alebo pri orgazme je to oxytocin, ktory ma na svedomi to, ze potom sme pritulnejsi,taky vyrovnanejsi. alebo estrogen , ktory damam pridava na krase. testosteron ma na starosti to, ze chlapi viac zarastaju ak maju zvyseny sexualnu aktivitu. ale to, ze meskaju po prvom sexe je podla mna fama, skor je to obava a stres, ktory posuva potom cyklus. ale ja som to zhrnula tak celkovo, rozdiel medzi predpohlavnym zivotom a pohlavnym :)

niekto

hej moze byt vela bab to uz pisalo

levanderka ako sa im tym moze narusit hormonalny system ?? ja ze to je skor psychicke

levanderka

mozu prist aj skor ide o to, ze sa ti zrazu narusi ,,hormonalny system,, no nie u kazdej. lebo pri sexe sa vyplavuje viac hormonov a aj produkuje. ja napriklad od kedy mam sexualny zivot mam menstruaciu mierne rozhadzanu. niekedy pride o den skor, niekedy neskor. pred tym som ju mala ako hodinky :)