Správne Priberanie?

Príspevok v téme: Správne Priberanie?
nathalie777

Ahojte,
potrebovala by som trošku poradiť... Som na naberacej fáze, lebo počas maturít som dos schudla, aj som veľa cvičievala a moje telo už nevládalo ďalej fungovať a bolo oslabené(väčší výdaj ako príjem). Teraz mám kamarátkou fitneskou upravený aj jedálniček aj cvičeie tak, aby som pribrala hlavne do rúk (prsia zostali - HAK), pretože geneticky mám dané, že priberám najmä do zadku, stehien a bokov a to nechcem. Chcem pribrať, ale rozumne. Mám momentálne 170cm, 49 kg. Poslednú dobu sa mi ale stáva, že každý deň jem sladké, nejako na to dostanem chuť a potom mám výčitky, že to musím vycvičiť, pretože to pôjde do tých mojich problémových partií. Myslíte, že si to môžem dávať, aj bez obáv a toho, aby som to stále riešila? Cvičievam 4x do týždňa. Zvyšné jedlá jem diétne, veľa zeleniny a vlákniny, ktorá mi vraj chýba veľmi.
Ďakujem za odpovede...

simculik

cauko adusha,,, no jasne :D
ja som uz pribrala a poviem ti som rozozrata dost... !!! ale nemam s tym problem :D
okej moj email je sima12323@azet.sk
a teraz ece daj ty tvoj :D

adusha

ahoj simculik. nic sa mi zatial nepodarilo zistit ale mohli by sme si pisat cez mail (ak budes chciet,a das mi ho:)..) tiez teraz potrebujem trochu pribrat ale zase sa nechcem "rozozrat" tak ze priberiem az velmi vela :D

simculik

j.a
no, nemala som stadiium anorexie, ale povedzme, ze som bola blizko nej..

a veru v tom tvojom pripade to je dost zlozite,,, asi by som isla na tvojom mieste, k lekarovi, aby mi nejako pomohol! Prepac a trpis podvahou?

j.a

simculik
moment,asi som nieco prehliadla,ale ty si mala anorexiu?ci to len ja mam taky dojem z tvojho prispevku?.ked sa mylim,tak prepac:)
a vies,ja sa pomerne dost obmedzujem v strave,kedze som alergik,nemozem vsetko jest,napriklad tie spominane orechy,z nich sa okamzite vyhadzem,potom ani mlieko nemozem pit,po cokolade vyzeram ako zombie z neakeho hororu:D,ani med,mak,arasidy,na pizzu mozem zabudnut,dalej z ovocia su to citrusy,zo zeleniny paradajky,a v podstate nemozem jest ani priliz mastne,slane,koreniste jedla,kedze sa na druhy den sa okamzite vyhadzem,cize asi tak.

simculik

j.a
uplne jednoducho... predtym som jedla iba ovocie, zeleninu, a vobec mäso,, a uplne som vylucila tuky zo stravy!!!! Lenze ked sa mi prestavala pacit moja postava,,, vsetko oblecenie mi bolo strrasne velke,, tak som sa rozhodla, ze to zmenim. Aj ked to bolo velmi tazke. Najdolezitejsi je, aby so si opakovala, ze ak chcem vyzerat normalne musim pribrat, a aby som pribrala, musim jest viac. KED TO PREKONAS VSETKO POJDE SAME. Ja som vzdy milovala cokoladu, takze som si ju konecne dopriala, potom zakusky, a vsetko co som si predtym zakazovala! Jasne ze na to aby si pribrala nesmies byt vegetarianka.... A po mesiaci a pol som pribrala 9kg,,, mozno je to trovhu vela naraz,,ale ja som uz chcela dostat menstruaciau, ´tak preto som pribrala tak rychlo. A URCITE SA DA PRIBRAT BEZ LIEKOV,LEPSIE AKO S NIMI, LEN PRIDAJ PRIJEM JEDZ VELA BIELKOVIN A ORIESKY A PRIBERIES ZDRAVO. Ak mi napises nieco viac o tvojom pripade mozem ti aj pomoct, ak mas zaujem o kominiakaciu budem rada. Mozem dobre poradit, kedze som zazila svoje...

simculik

neviem naozaj neviem ako by som to mohla dosiahnut, ale co uz narobim,,,mozno je naozaj vsetko v genoch. Ale keby si nieco zistila prosim daj mi vediet .. dakujem adusha