Komu dáte prednosť?

GiovanniX

Lost,neviem ci maju icq,väcsinu z nich som spoznal v reale,ale mam zlu spravu,kazda je od teba daleko:D kedze byvas v okolií PK ak dobre viem....
Mas kamaratky?nemusia byt panny,popytaj sa ich ci nemaju kamaratky,ktore su podla nich panny a nech ta zoznamia s nima,alebo daju kontakt,je to jednoduche :)

GiovanniX

Kenty
Myslim,ze dost jasne som sa vyjadril:).Kebyze som 30-nik tak by som bol rad,kebyze je panna,ale nebola by to vyslovene poziadavka,kedze v tom veku je velmi mala sanca,ze dievca bude panna.
U mna je to dolezite ci je dievca panna,alebo nie je.
Ideal nehladam,lebo neexistuje,ale je pravda,ze hladam osobu blizku idealu,bola by skoda vzdat sa mojich poziadaviek tak jednoducho,lahko hlavne v mojom veku.Ked uz naozaj budem 30-nik,tak prehodnotim moje poziadavky,ak budem stale sam...

Kenty

GiovanniX

Hmm, určite záleží aj na otatných veciach ako si už vymenoval. Potom, ale ak si 30-nik a hľadáš partnerku mladšiu tá šanca by už bola no z pribúdajúcim vekom je aj percento nižšie.

Ale potom ak spoznáš dievča a po dlhšom čase, ktorý ste spolu strávili a nieje panna no všetky inné kritéria by podliahali vášmu vzťahu hádam kvoli panenstvu by si ju neopustil a hľadal svoj ideál.
Myslím, že či je panna alebo nie, nie je až také dôležité tak isto aj u chlapov, možno dôležitejšie je v akom veku prišla o panenstvo.

Kenty

AdamKrt

Nehľadám uspokojivú odpoveď :) Čakám čo si myslia a ako k tomu pristupujá. Ja chápem, že každý mení názory a ty si to vystihol perfektne .. musím len poďakovať! ;)

Keď chce niekto napísať to čo si myslí nech sa páči .. niekedy je dobré sa niečo opýtať

GiovanniX

Taka situacia este u mna nenastala,ze som sa namotal na dievca a nakoniec nebola panna(chvala Bohu).
Mam 21 rokov,pomalicky 22.V tomtom veku,by som ju este odmietol a dufal,ze stretnem taku aku hladam,kedze podla mna je dost realna sanca najst dievca v mojom veku,ktore je neposkvrnene.
Ale kebyze uz mam po 30-ke,tak uz by nebolo rozumne hladat vyslovene pannu,lebo v tom veku,uz naozaj malo dievcat je neposkvrnenych.Ale podvedome by ma to trapilo dakde a bol by som sklamany:(.
Ale vynimka potvrdzuje pravidlo,kebyze stretnem dievca ktore znasilnili,cize nie ona z vlastnej vole prisla o panenstvo,tak neodmietol by som ju.
Kto mi chce povedat,ze v mojom veku sa nenajdu panny,tak nema pravdu,ja ich poznam dost,zial panenstvo nie je vsetko,musime si aj rozumiet,mat spolocne zaujmy,nazory atd...
Ale nevzdavam sa a hladam dalej.
p.s.nie som daky nadrzanec na panny,nemam taku fobiu,aby som ich len pretiahol,len proste ja chcem "cistu" a to je vse.Neviem si momentalne predstavit,aby "nepanna" bola raz moja manzelka a matka mojich deti.

AdamKrt

Kenty, Kenty.... Niekomu to prekaza, niekomu nie. Ak to chces o niekom vediet, musis sa ho opytat a i to nemusi povedat pravdu.

Iste, vacsina muzov pre vazny vztah by chcelo neposkvrnenu partnerku, pannu. Ale s pribudajucim vekom vedia, ze je problem najst taku, naciac aby este mu sadla aj povahovo, fyzicky atd.

Ak hlada niekto nezavazny sex, pravdepodobne mu to bude jeno. Mozno pannu bude chciet, ze je na ne zatazeny a bude sa hrat na odpanovaca. Mozno zase pannu nebude chciet, lebo je neskusena.

Tak isto pre vazny vztah si kazdy povie, ze ak je priatelka cista, je to idealne. Niekto si zas moze mysliet, ze s nou neni nieco v poriadku, ze moze byt nevyrovnana. Kazdy je iny...

Napriek tomu clovek s vekom dozrieva a meni aj nazory. Co mu volakedy vadilo, neskor nemusi a naopak.

Z Tvojej otazky nedostanes nikdy uspokojivu odpoved... :)

kdejeIQ

ja to plne chapem, ale z niektorych tych prispevkov tu, mi to tak vyplynulo....napr. GiovanniX - je vidiet, ze ti velmi zalezi na tom, aby tvoja partnerka bola panna. Preto ma to napadlo, ze ak by si stretol nejaku s kt. by si velmi dobre rozumel, vsetko by klapalo, bolo by ti s nou perfektne ale...jedna "chybicka" krasy se vloudí...dotycna uz nie je panna (co neznamena hned, ze ich mala predtym desiatich). Aka by bola tvoja dalsia reakcia? Koniec?

Kenty

kdejeIQ

Samozrejmie takéto trocha chúlostivé otázky prídu časom ;) Ak sa majú radi tak prečo by sa s ňou mal rozísť? Bol by to skutočne debil keby mal také vysoké nároky na ženu.

lost
to bolo dobré ... že, ach tak nič, ahoj :D Bolo by to trápne ... že, ahoj si panna? ako prvá otázka pri zoznamovaní :D :D

GiovanniX

Súhlasím. Je super sa pomaly spoznávať a nie hŕrr :)