telovy krem

ester851

kralovna_12 skus pozriet na pevoniu, ja si objednavam odtial je to prirodne, takze to nezatazuje tak pokozku a lahkucky je ten krem, takze sa ti lelepi oblecenie potom

ester851

treba pouzivat nejaky lahci krem, ktory sa aj vstrebe, nie ze na tebe necha mastnu vrstvu a to vacsina tych lacnych kremov z drogerii nechava...radsej si kupit nieco z prirodnej rady

AdamKrt

Ano, ci telove kremy, ci mlieka obsahuju vseliake latky, ktore pre ine organy nemusia byt 2x najzdravsie.

A co je prirodne - no, o tom by sa dalo polemizovat. Vacsinou sa i tam najde kdeco. Staci sa opytat, ci je to jedle. Ak nie, to znemena, ze to skodit moze.
--------------
Ak by chcel clovek pouzivat nieco bez chemie, tak napr. nejaky kvalitny olej. Povedzme hroznovy olej sa pouziva v kozmetike, zanechava pokozku vlacnu. Da sa pouzit na komplet cele telo, vratane posvy. Pouziva sa i do roznych jedal, salatov. Pokozka je po nom hebka, vlacna...

www.vegetarian.cz

blond 1

Ahoj,
samozrejme, že sa látky obsiahnuté v kozmetike vstrebávajú do kože a tak ju hydratujú, regenerujú, vyživujú, obnovujú pevnosť, pružnosť atď.Chemické látky môžu pokožku podráždiť, vyvolať alergiu a silikóny vytvoriť na povrch pokožky nepriepustný film, takže pokožka nedýcha a daný prípravok sa ťažšie vstrebáva. Ja používam prírodnú kozmetiku,ktorá takéto chemické látky neobsahuje, telové mlieka sa ľahko vstrebávajú a nemastia .

celxa

dakujem,za ochotu !

a este by som sa chcela spytat,ci to tie telove kremy prechadzaju do krvi ? ci je to zdrabe,ked sa taakou chemiu natiera koza ? ci existuje nieco bez chemie.....