Fitness centrum BA

Príspevok v téme: Fitness centrum BA
fitness zena

Chcela by som znova začat chodit si troska "zacvicit" - uvolnit telo, ale kde? Ked som byvala v inom meste, mala som jedno oblubene centrum. Ale teraz nemam predstavu, kde by som isla. Je ich tolko vela.. Hladam nieco intimne, kde chodi menej ludi, kde budem mat svoje sukromie a tiež také, kde sa nechodia velmi vysportovani chlapi, citila by som sa velmi zle s mojou postavou vedla nich :) Za kazdu radu budem rada

Fleppo17

@bubina Takze ak spravne chapem tak ty si ani nemala v plane zacat cvicit a sme ta tu na to nahovorili ano? :D To by som bol fakt rad keby sa tam potom mozno aj stretneme vsetci a cvicime sem tam spolu

Lemona

Tak podla toho co mi hovorili kamarati a kamaratky z Golemu z centralu a inych tak oni su vsetky ich fitka takto na urovni takze som nic ine necakala ani od tohto

livinka23

tiež si myslím, že keď to fitko má mať nejakú tú úroveň a stojí to trošku viac peniažkov tak takéto veci by mali byť normálne. veď to dávajú normálne a keďže budeš mať permanentku na rok za istý obnos peňazí tak, že to bude bez poplatku je také normálne :)

jolipan

To dostanes normalne automaticky ked ides do sauny, za to nic neplatis. Tam sa nesmie ist v plavkach a nebolo by normalne keby si musis normalne nosit svoju z domu predsa :D A tym, ze to fitko sa snazi byt tak trosku viac na urovni tak taketo veci sa tam beru ako samozrejmost

Fleppo17

No tiez som tak nad tym normalne uvazoval, ze okrem posteli je tam uz asi fakt vsetko. Aj to mozes pouzit lehatka v odpocivarni alebo pri bazene na spanie ak by si velmi chcel :D Nie ved je tam ten ochladzovaci taky maly a potom tento vacsi normalne na plavanie

Lemona

Az 20 metrov ma? To je celkom fajn. Ja som myslela, ze to bude iba taky nejaky len na omocenie ale na to je tam asi ten ochladzovaci. No a ked je tam aj to solarko tak to je potom full servis :D Fakt uz tam potom asi iba postele chybaju a aj hotel z toho mozu urobit :D

bubina

Tam je aj solárko??? To mi kamoška nespomínala vôbec. Vravela, že tam chodí do tej sauny ale o solárku nič nehovorila. Ja tam asi fakt pôjdem tento týždeň :D Láka ma predstava, že budem chudšia a ešte opálená :D

jolipan

Hej takt je to, tie masaze sa platia zvlast ale inak je to ostatne v cene. Teda este okrem nejakych napojov a podobne. Ale tak to si platis asi vsade. A este som zabudol na solarium ale to neviem ci sa plati zvlast alebo je to v cene lebo ja to nevyuzivam takze som sa na to ani nepytal. Ale myslim, ze to bude tiez asi zvlast lebo tak nie kazdy to vyuzije asi tak ako tie masaze

Fleppo17

Baby pokial ja viem tak je to tak ako hovorite, ze sauny, bazen a podobne su normalne v cene clenskeho a nemali by tam byt ziadne obmedzenia, kolko uznas za vhodne tolko to budes vyuzivat. A neviem presne kolko ma ten bazen ale okolo 20 m bude mat si myslim. To je taka dlzka, ze si aj zaplavas