Fitness centrum BA

Príspevok v téme: Fitness centrum BA
fitness zena

Chcela by som znova začat chodit si troska "zacvicit" - uvolnit telo, ale kde? Ked som byvala v inom meste, mala som jedno oblubene centrum. Ale teraz nemam predstavu, kde by som isla. Je ich tolko vela.. Hladam nieco intimne, kde chodi menej ludi, kde budem mat svoje sukromie a tiež také, kde sa nechodia velmi vysportovani chlapi, citila by som sa velmi zle s mojou postavou vedla nich :) Za kazdu radu budem rada

frakihi

@livinka23 Ak si este nezaplatila clenske v tom druhom fitku tak si to skus este rozmysliet. Mozno by ti viac vyhovovalo toto. Teda neviem co od fitka ocakavas ale ak mas trosku vyssie naroky tak toto by mohlo byt pre teba :)

bubina

Napríklad ja som tiež počula, že je lepšie chodiť cvičiť ráno, že to vyplavuje tie hormóny šťastia a potom si šťastnejší celý deň a máš aj viac energie. Ale no možno to je fakt tak, že ako tebe pasuje lebo niekto môže byť ráno taký ubitý a nemusí sa mu chcieť nič robiť a už vôbec nie cvičiť

livinka23

no hej takéto osvedčené dietky, z ktorých nakoniec schudne iba moja peňaženka :D myslím, že každá žena už skúšala takéto veci a vie, že to málokedy pomôže a ak aj tak iba s pohybom.. no chcem začať preto sa aj pýtam, že kedy to je najlepšie lebo ja som čítala, že je to dobré ráno a minule zase v telke hovorili, že večer a teraz si má človek vybrať čo je pravda :D ja som už pôvodne mala vybraté iné fitnes centrum, také menšie v petržalke ale ako som čítala tak toto vyzerá tiež celkom dobre

frakihi

A ano, to je presne to fitko :) Chces tam tiez zacat chodit alebo uz cvicis inde? Teraz tam aj dost ludi prislo z inych fitiek lebo to maju blizsie

frakihi

Vtedy kedy je tebe najlepsie. To telo citi ci mu to viacej pasuje rano alebo vecer. Treba iba vykusat a prides na to sama. Kazdy to ma inak :)

Fleppo18

@livinka23 Na toto nie je nejake vseobecne odporucanie. Mala by si sama vediet ci sa ti lepsie cvici rano alebo vecer. Viem, ze su ludia, ktorim vyhovuje cvicit rano lebo ich to nakopne a potom vydrzia fungovat cely den. A potom su ludia ako ja, ktori sa rano radsej vyspia a idu cvicit vecer, takto zakoncia den a potom idu s dobrym svedomim spat :) Ak si uz niekedy cvicila tak vies kedy ti to viac vyhovuje a ak nie tak treba iba vyskusat

livinka23

riešite tu fitko, takže prepokladám, že aj chodíte niektorí cvičiť takže sa spýtam myslíte, že je lepšie chodiť cvičiť ráno alebo večer? zatiaľ sa nikde nezhodli takže by som rada vedela aj váš názor :) ozaj a to fitko čo tu riešite to je ten byvalí Relaxx čo otvárali teraz v pondelok?

jolipan

Tiez som byvali clen Relaxxu a teraz som zacal zase chodit do Golemu takze ak chcete tak sa mozete na hocico opytat aj co sa tyka strojov, wellnessu a podobne

Fleppo17

Jasne mozem to pofotit sak aspon budete trosku vidiet ako to tam vyzera. No ja nemam asi ziadne vyhrady k tym strojom co tam su :) Ja sa zameriavam skor na taketo cvicenie ako na skupinove a cvici sa mi tam dobre. Vecer pojdem zase zamakat takze potom hodim tie fotky alebo zajtra, uvidim ako budem stihat