Fitness centrum BA

Príspevok v téme: Fitness centrum BA
fitness zena

Chcela by som znova začat chodit si troska "zacvicit" - uvolnit telo, ale kde? Ked som byvala v inom meste, mala som jedno oblubene centrum. Ale teraz nemam predstavu, kde by som isla. Je ich tolko vela.. Hladam nieco intimne, kde chodi menej ludi, kde budem mat svoje sukromie a tiež také, kde sa nechodia velmi vysportovani chlapi, citila by som sa velmi zle s mojou postavou vedla nich :) Za kazdu radu budem rada

Lemona

@bubina No tak to dobre vymysleli :) Zeby sme sa dohodli a zacali chodit spolu? :D
@Fleppo17 Nevedel by si to tam nejako nafotit aby sme vedeli ako to vyzera. Ty ked chodis cvicit normalne nie na tie skupinove tak vies aj ake su tam stroje a vybavenie nie? Mohol by si nam to odfotit ked najblizsie pojdes cvicit? A si tam spokojny s vybavenim?

bubina

No bola som včera s tou kamoškou a vravela, že dá sa tam vybaviť aj to skúšobné členské na základe nejakých podmienok ale to je najlepšie ísť tam a spýtať sa a dohodnúť :) Vraj sú tam všetci ochotní takže sa netreba báť. Normálne aj mňa nalomila aby som to tam šla vyskúšať

Lemona

Ale jasne, ze som rada len som si to nevedela takto predstavit ho pri nejakom takom cviceni medzi samymi babami ale ked vravis, ze takto chodi viac chlapov tak to mozeme vyskusat :) Vies co ja som to pozerala fakt tam toho maju vela. Zhodou okolonosti som pozerala aj na ten body balance, ze to by sa mi celkom pacilo. Ale chcela by som vyskusat aj take ako jogu a aj ten jumping vyzera ako riadna sranda :) Clovek nevie co si ma vybrat

silvika11

@Lemona Ale prosim ta, my sme mali dneska rano zapnute telerano a akurat tam ukazovali ako v Goleme v Centrale cvicili body balance a bolo tam kopec chlapov, to sa tam takto vobec nerozdeluje neboj sa :) Mala by si byt rada, ze s tebou chce partner takto travit cas. A uz si sa rozhodla ci tam pojdes a na ake to cvicenie? Ja som to pozerala a maju tam aj ten spinning co som chcela ale neviem sa k tomu odhodlat :/

Lemona

Inak myslite, ze by bolo velmi zvlastne keby som mnou ide na taketo skupinove cvicenie, ktore je viac-menej pre zeny aj moj priatel? :D Povedal mi, ze by siel so mnou ale mne sa ten napad velmi nepaci. Da sa to tam vobec?

bubina

@Fleppo17 No ja si nie som úplne istá ale zdá sa mi, že mi niečo také spomínala. Veď zajtra s ňou budem tak sa jej ešte presnejšie spýtam. Hádam to teda pomôže

Fleppo17

No o tom mesacnom skusobnom clenstve som teda nevedel ani ja ale aspon mozes povedat kamaratovi lebo tiez rozmyslal kam bude teraz chodit cvicit a bal sa si to zaplatit hned na cely rok, ze sa mu to nahodu nebude pacit alebo co a nikto mu peniaze nevrati ked nebude chciet chodit. Tak potom super ked to takto vymysleli

Lemona

@Fleppo Ahaa takze takto to je. No dobre ved to nevadi aj tak by som tam nechodila kazdy den len som chcela vediet, ze aky system tam na to maju :) A nevedel by si od frajerky aj zistit, ze ake ine skupinove cvicenia tak maju este na vyber? Zaujimalo by ma ci tam maju aj nieco take nezvycajne, ze by som vyskusala zase

Lemona

@Fleppo Ahaa takze takto to je. No dobre ved to nevadi aj tak by som tam nechodila kazdy den len som chcela vediet, ze aky system tam na to maju :) A nevedel by si od frajerky aj zistit, ze ake ine skupinove cvicenia tak maju este na vyber? Zaujimalo by ma ci tam maju aj nieco take nezvycajne, ze by som vyskusala zase

Fleppo17

@Lemona Nie ona hovorila, ze tam je to tak, ze normalne mas rozvrh na cely tyzden kedy je ake cvicenie a kedze tam toho maju dost na vyber tak sa to neda urobit tak aby boli vsetky kazdy den takze je to podelene na dni a miestnosti a podla toho sa riadis :) Tak ono je to take logicke lebo to by museli mat na vyber nejake 4 cvicenia aby to mohlo byt naraz vsetko v jeden den