Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nová správa

Príspevok v téme: Nová správa
neva

Moderná antikoncepcia konečne za dostupné ceny.
Bratislava, 30. august 2010 – Spoločnosť BAYER sa s okamžitou platnosťou dňom 1.9.2010 rozhodla významne znížiť ceny svojej prémiovej perorálnej antikoncepcie. Jedná sa o 3 antikoncepčné produkty s rovnakým typom gestagénu, drospirenónom.

Dôležité rozhodnutie

Rozhodnutím znížiť ceny spoločnosť reflektuje na aktuálnu ekonomickú situáciu ako i sociálne potreby a očakávania lokálneho trhu.

Čo sa za tým skrýva ?

Život je voľba, nie náhoda. Rozhodnutie ženy chrániť sa pred neželaným tehotenstvom je vysoko intímna vec, ktorá ale zároveň podlieha množstvu externých faktorov.

Jedným z dôležitých a zároveň kľúčovým parametrom pri výbere kvalitnej antikoncepcie je jej cena. Dievčatá a ženy sa často rozhodujú pri výbere na základe ceny a preto si veľakrát nemôžu dovoliť to, čo by chceli.

Na Slovensku užíva originálnu antikoncepciu s drospirenónom cca 25 000 žien. Tento typ antikoncepcie patrí k špičke v rámci celosvetového antikoncepčného trhu. Umožní sa tým aj ostatným ženám to, po čom zatiaľ len túžili.

KVALITA ZA DOSTUPNÚ CENU.

lioness_01

ak Minervu vyrába Bayer tak možno... ale skôr si myslím ,že toto sa týka hlavne Yadine, Yasminelle a Yaz... aká náhodička, že zrovna teraz, keď som po 4 rokoch Yadine vysadila...