Liečba Minirinom kvôli enuréze a problémy pri menzese

Príspevok v téme: Liečba Minirinom kvôli enuréze a problémy pri menzese
Žaneta

Ahoj. Mám 23 rokov a po 9 rokoch sa mi vrátila enuréza, preto ma začali liečiť Minirinom. Beriem ho už 4 mesiace, trochu mi pomohol i keď zatiaľ to nie je žiadna sláva, ale dúfam, že sa to ešte zlepší. Dosť zle však znášam tento liek. Začala som trpieť na predmenštruačný syndróm. Predtým som pred menzesom, ani počas, nemala žiadne problémy. Teraz mám pred menzesom dosť výrazné bolesti brucha a hlavy, pociťujem zvláštne napätie, mávam zimnicu a pod. Všetky tieto problémy ustupujú v druhý deň menštruácie. Bola som u gynekológa, absolvovala rôzne vyšetrenia a všetko je v poriadku. Na základe toho mi lekárka odporúča pokračovať v liečbe. Po vysadení Minirinu sa problémy vytratili, ale keby som ho pred obdobím nástupu potiaži vynechávala, tak by mi liečba asi ťažko pomohla. Viem, že nie je veľa dospelých žien, čo sa liečia na enurézu, ale ak sa tu predsa nejaké nájdu, tak vás prosím, napíšte mi ako ste to znášali. Ak zle, prerušili vám liečbu? Oplatilo sa vydržať tie nepríjemné stavy, pomohla vám táto liečba? Ďakujem za odpovede.

bbylinkárka

Ahoj. Nepi kávu, nejedz čokoládu a okrem toho v múdrej knihe píšu, že "PMS zaženiete čajom pripraveným zo zmesi šalvie, z rebríčka obyčajného a zo železníka lekárskeho".