Plastika nosa, Kosice

Príspevok v téme: Plastika nosa, Kosice
noštekk

Baby prosim Vas poradte mi, ktory plasticky chirurg v KE je dobry.
Chcela by som som si dat spravit nos, lebo mam hrbol. A vobec neviem kam ...

Tych co to maju uz za sebou sa chcem spytat ako pebiehala konzultacia? Mam ju povedat ako by mal moj nos vyzerat alebo ? Ja vobec neviem ako ho chcem mat, hlavne chcem tak aby mi pasoval k tvari :-D

Takze piste, za kazdu jednu radu dakujem

BABYgirl

Ozaj jajka, a robia v chirmede aj korekciu spicky,ked uz mam raz operovany cely nostek? a robia tzv. otvorenu metodu? ta je tusim lepsia aj ked zanecha malu jazvicku naspodu nosnych dierok

jajka555

ahoj motylik, mne robili prave to povytiahnutie hornej pery, jazvicka zvonku nie je vobec viditelna, len zvnutra zatial citim stehy a je dost stuhnuta pera, trochu uz odpuchla ale ratam s tym, ze o tyzden to uz bude ok

motylikk

zabudla som sa este opytat: metoda povytiahnutie hornej pery sa vam pozdava? aj to robia v chirmede, ale neviem si predstavit vysledok, lebo k foto sa mi nepodarilo prebojovat a velmi by ma tiez zaujimalo, ako vyzera jazva po vykone.

motylikk

naozaj? chirurgicke zvacsenie to znamena, ze ti do nej vlozia nieco ako silikon a je to trvale?
pre mna je dolezite hlavne to aby to vyzeralo prirodzenie, nie ako tie kacacie pery Silvie Horvathovej apod.
robila som si taky maly research na nete a pery zvacsovane kys. hyaluronovou sa mi zdaju strasne neprirodzene. proste, vzdy to je vidno, ze to spravene. a toto presne ja nechcem.
velmi pekne pery robia v ZA...aspon podla foto...metoda permalip. len sa mi to zda byt strasne surove. narezat pery v kutikoch a vtiahnut silikon. toto robia v chirmede, ale neviem sa rozhodnut.
ty mas zatial ake dojmy?
ja si tiez chcem dat spravit hornu, mam ju taku malicku v pomere so spodnou a mne sa strasne paci, ked je horna taka plnsia...nieco ako: www.google.it

s takymito peknymi perami sa treba asi narodit, ale aspon trosku si domoct uz tiez nie je nemozne v dnesnej dobe :)

jajka555

ahoj motylik,
mne popri nose robili aj chirurgicke zvacsenie hornej pery, este ju mam opuchnutu, ale vidno, ze je pekne vysunuta.. uvidim po odpuchnuti, ci mi to bude stacit, ak nie, dam si este asi nieco pichnut, implantat velmi nechcem. ty zvazujes nad akou metodou?

motylikk

viem, ze toto je tema o plastike nose, ale chcela by som sa vas opytat, ci ste niektora absolvovali zvacsenie pier v chirmede (alebo poznate niekoho, kto to ma spravene) a take celkove dojmy, ci to vyzera priodzene, ako to prebieha, ake su moznosti. velmi ma to zaujima. dakujem (:

Citron Tea

jajka- super, dik, idem ti napisat, som hrozne zvedava aky nostek ta caka pod dlahou :) a ked uvidim tvoj sa uz napevno rozhodnem ci pojdem k nim ale zrejme na 95% ano...uz nevladzem viac premyslat a vymyslat

klara - no veru, vsetko sa uz da na splatky :))) ale asi lepsie si pozicat ak nemas od rodicov a pod. lebo vsade aj v bankach su zial vysoke uroky :(