Akne ,akne ,akne akne akne

Príspevok v téme: Akne ,akne ,akne akne akne
SISAMEJ

problem akne sa tu vyskytuje casto, zo vsetkych rad - vyskusala som cokolvek.. /okrem chemiskeho peelingu,lek.zakroku, neber HAK/ mam 28 a mala by som zacat riesit ako osetrovat plet v mojom veku/proti prvym vraskam atd../ lenze namiesto toho moj jediny kazdodenny /moze byt tyzden v mesiaci ked mam cistu plet/problem s AKNE.. su to male pupienky a niekedy bolave, alebo hnisave !!! na licach pory ,,,
cistim ,berem zinok,zdravo jem, robim peeling, osetrujem- nezabera..
vsetko ako keby drazdilo moju plet preto neviem ani aky krem mam pouzit ,, proste cely cas mi pripada len ako keby som testovala moju plet :((
mozno mi niekto poradi, co zo skusenosti pomaha, a mozno nie,, aspon som sa vykecala.. :DD

simka111

siisa 25: Ja som si take presusene vyrazky ktore sa este mozu zapalit potierala kalciovou mastou alebo kremom imunoglukan..najdes o nom napisane nieco aj na nete.. :D

siisa 25

prosim vas neviete niekto aky krem je vhodny na velmi presusene vypucene virazky,vlastne uz take mensie rany,bojim sa to niecim natierat,lebo sa mi to zakazdym znova zapalilo ked som to pomastila a strasne ma to stipe,stahuje a je to dost cervene co s tym

SISAMEJ

ok skusim .. dík
dufam ze je to volne predajne v nasich lekarnach :)

/ niekedy urcitu znacku problem najst na Slovensku a o dekorativnej kozmetike ani nehovorim ;)/

lioness_01

sestra to používa a ja sa to chystám kúpiť teraz, lebo som vysadila HAK a predpokladám, že budem mať problémy s pleťou...

sestra si to pochvaľuje, ona mala dosť veľké akné a pomohlo jej to, dokonca keď si to kúpila prvý krát , tak do dvoch dní jej to zmenšilo prejavy akné čo som sa až čudovala, lebo ona mala pleť fakt v strašnom stave...

tak vyskúšaj...

SISAMEJ

lioness_01 -jasne tvoj koment som citala ..aj so m si vyhladala info o CutisHelps .. ty mas s tym skusenost , pouyivala si?

simka111

Ja som tiez chuda a preto jem vela ale zase na druhej strane treba mysliet aj na zaludok,co s toho ze sa budeme snazit pribrat so sladkosti a z mastnych jedal ked budeme mat zniceny zaludok ???
Ja som zacala jest zdravo a zaroven tak aby som neschudla,to znamena pečivo,ovocie,zelenina,pijem čaje,cistu vodu sem-tam mliecne vyrobky a namiesto vyprazanycj jedal si kludne dam viac zemiakov,cestovin,omacky... to by az tak skodit nemalo.. a tiez musli tycinky,ktore treba zapit acidkom a vtedy do seba dam dostatocny prisun bielkovin.. :D

heninka

chcem skusiť tú očistu z vnutra so žihlavovym čajom, som si uz aj kupila len je s citronom..som to troška nedomyslela ked od citronu môzem mat tiez vyražky lebo to je citrusova plodina..asi si kupim len obyčajny. Aj repikovy som si kupila. Len sa ich nejak bojim piť, žeby som nebola horšia.Pila som par dni a veru mala som na licach bolace vyrazky(tak neviem ci od toho)aj by som sa zdravo stravovala, ale ked čitam ze co všetko by som nemohla jest,tak si neviem predstavit nejest vyprazane jedla ked to ma nasytia poriadne ked ja som stale hladna heh a pritom som chuda, aj sladkosti aj pečivo.. no čo by som jedla?