vyzyvavost

Príspevok v téme: vyzyvavost
Jullllien

vzdy ked sa objavi niaky ,,svihnuty,,clanok o tom, ako zaujat chlapa, je milion komentarov od chlapov, ze to tak vobec nie je a ze z takych bab im je akurat tak na grc a vyuzivaju ich len pre sex.
aby ich naozaj niaka zaujala, musi mat aj niake fluidum v sebe, nie extrem vystrih a namalovana..atd atd...
lenze ked sa tak pozeram v reale ako to je, tak vsetci tito chlapi asi sedia stale doma za pc a vonku je to presne podla tych clankov.

ellyy

tvrdenie, ze muzovi staci raz povedat nie, podla mna na 99,9% nie je pravdive...poznam x,y muzov, ktorym ked poviete nie tak to beru ako ano, a dalej sa snazia zenu dobyvat, pritom zene to uz lezie na nervy, preco stale dolieza a nestaci mu ked mu zena povie, ze nechce vztah a budu len kamarati, ale stale si nieco namysla a potom sa este urazi a ziarli ked si ta dotycna zena niekoho najde pritom mu jasne dala najavo ze nema zaujem...

AdamKrt

Ladinka:

neviem odkial mas informaciu, ze muzi chcu zeny dobyvat. Ked ju muz dzentlman, tak staci raz, ked zena povie nie a da jej pokoj. Mozno si bude mysliet dotycna zena, ze nema o nu zaujem, ale on moze len z ucty k nej, respektovat jej nazor s tym, ze ta zena, vie co robi, co chce.

Muzi konaju priamo a ak je niekto taky, ze sa citi ako dobyvatel, tak mozno je to len nejaky neomaleny chruno, ktoremu je jedno na zenskom nazore a na buduce bude valcovat inu, dalsiu a dalsiu...

Ked sa zenam pacia muzi dobyvatelia, potom necudo, ze vyrevuju, aku maju na chlapov smolu, kedze si vyberaju muzov, co evidentne kaslu na nazory zien.

Ladinka

saha 10 ... Dovoľ aby som oponovala tvojmu tvrdeniu. Obliecť sa vyzývavo nie je vôbec žiadnou zbraňou. Je všeobecne známe, že každý chlap sa obzrie za peknou ženou, ale ak má chlap trochu rozumu a neriadi sa len vetou : ,,Keď sa penis postaví tak sa rozum zastaví !´´ a nemá práve chuť si len sexuálne užiť, všíma si na ženách iné hodnoty ako minisukne a vytrčajúce prsia. Chlapi majú radi pocit dobyvateľov. Teda každý jeden chlap , ktorému už neriadi život penis ale rozum miluje ženy tajomné , pretože miluje, keď môže ženu dobíjať a odhaľuje si ju sám v intímnych chvíľach a verím že neznáša ak iní slintajú nad niečím, na čo ma nárok iba on...
Z vlastných skúsenosti ti môžem povedať, že vysoké topánky , vyzývave vystrihy, či minisukne nikdy neboli mojou zbraňou. Ba naopak , nikdy som sa s takým oblečením nestotožňovala... žena sa musí páčiť, to je pravda, ale dokáže byť krásna aj v obyčajnom tričku a rifliach... to je presne moj štýl a v tom sa cítim najlepšie a mám oveľa viac sebavedomia, ako keby som sa mala báť kde zlomím opätok alebo nebodaj kde mi niečo vykukne z výstrihu... a ver, že o chlapov som nikdy nemala núdzu. Nevrhli sa na mňa hneď všetci fešáci len čo vkročila do miestnosti, ale tých ktorým nešlo o sex som zaujala spôsobom vystupovania, myšlienkami a hlavne tým, že som sa ich naučila chápať...
teraz život všetko zariadil tak, že pracujem v čisto mužskom kolektíve, a nikdy sa nestalo, žeba mali nemiestnu poznámku na moju adresu, ba naopak, s každým z nich mám vybudovaný vzťah kde si važíme jeden druhého, práve vďaka ľudským hodnotnám a nie sexuálnym potrebám....
A na záver snáď ešte toľko, že ak z teba vyžaruje príťažlivosť, tak chlapa zaujmeš aj v teplákoch... Len sa povenuj sama sebe, začni si vážiť sama seba a uvidíš, že je tisíc iných zbraní ako zaujať....

MBMB

saha 10 - nesúhlasím s tebou, to čo píšeš platí pre nadržancov. Ale normálneho chalana stačí "obyčajné oslovenie" a tým sa žena zviditelní a nemusí mať extrémne výstrihy a vyzeraš ako ku*va.

Ženy?! Je taký problém osloviť chalana? Nemyslím...

niekto

kocky viete cim zaujmete este viac ako vyzivavostou ( a to nielen nadrzancou ale normalnych muzov )? oslovte ich :P

Angiee

saha :sorry,ale absolutne s tebou nesuhlasim...mne sa nie jeden krat stalo,ze si ma chlap vsimol v obycajnom tricku a rifliach...nadviazovanie vztahov a pod.je uplne o niecom inom ako o vyzyvavosti...a suhlasim s adamom, ked je zena prilis vyzvyvava tak ano vsimne si ju skoro kazdy chlap,ale slinta nad nou ako by ju pretiahol..nic viac... podla mna decentna vyzyvavost je sexi,pekna a fajn...ale ak si niekdo mysli,ze iba vyzyvavostou sa da zaujat je to dost smutne...

AdamKrt

saha 10:

keby bola krasna zena oblecena od hlavy v pate v manazerskom kostyme, tak sa za nou kludne obrati mnozstvo muzov a pritom vobec nebude vyzyvavo oblecena.

Keby sa nahodila na vysoke stekle, minisukna, cerveny ruz, vystrih na prsiach, tak sa tiez budu na nu muzi divat. Ale budu sa divat nadrzano, asi tak, ze ju budu mat sto chuti prefiknut a potom poslat do certa. Ak hlada nejaky muz vazny a solidny vztah, tak si o takej zene pomysli svoje. Vysledkom coho bude, ze muza sice zaujme, ale so vztahmi bude mat problem. Pretoze co by sa muzovi pacilo ako na slobodnej, nebude sa mu pacit, ked bude zadana chodit rovnaku a cudzi muzi budu na nu slintat a chlap zosalie z toho, ze ju bude podozrievat, co mu robi poza chrbat...

saha 10

viete chlapci ... ale ked budeme k sebe uprimnni.. z vlastnych skusenosti viem, ze pokial sa zena neoblecie aspon trochu vyzyvavo tak si ju ani jeden z vas nevsimne..!
a ked to logicky rozoberieme dalej, tak ked si ju ani nevsimnete, ked presla okolo vas, tak ako si s nou vobec mozete zacat a este k tomu vazny vztah.. To nie je mozne. Najprv vas zena musi niecim zaujat aby ste si ju vobec vsimli. A u vas chlapi je to zrovna vyroz to co vas zaujme.. nech si tu pisete co chcete..
nechcem byt zla, ale to ze sa zena oblecie vyzyvavejsie je jedina zbran ktora na vas plati..