vyzyvavost

Príspevok v téme: vyzyvavost
Jullllien

vzdy ked sa objavi niaky ,,svihnuty,,clanok o tom, ako zaujat chlapa, je milion komentarov od chlapov, ze to tak vobec nie je a ze z takych bab im je akurat tak na grc a vyuzivaju ich len pre sex.
aby ich naozaj niaka zaujala, musi mat aj niake fluidum v sebe, nie extrem vystrih a namalovana..atd atd...
lenze ked sa tak pozeram v reale ako to je, tak vsetci tito chlapi asi sedia stale doma za pc a vonku je to presne podla tych clankov.

GiovanniX

AdamKrt-100% mas pravdu.
Mne sa paci ta lahko nalicene dievca,skor elegantne oblecene,ziadna minuskna,prsia skoro vypadnu atd..to na mna posobi naozaj lacno...Ale kazdemu sa ine paci :),uz som sa naucil jedno,nesud cloveka podla vyzoru.
Mam v rodine jedno dievca,ze je naozaj krasne,dlhovlasa blondinka,ktora sa vyzivavo oblieka,ale popritom velka moralistka,co by clovek nepovedal o nej,ked ju vidi.
Ale jedno si uvedomte,ked sa obleciete vyzivavo,skor nalakate na seba suknickarov,naopak ked menej vyzivavo,upravene budete tak lahsie,tak zaujmete skor normalnejsich chlapcov,ale to je len moj nazor...

SalinaTyrus

ach boze to je strasne podla toho co pisete to znamena ked si dam topanky na vysokom podpatku nalicim sa som vyzyvava?? alebo stetka???
obliekam sa tak ako sa citim to znamena ked mam naladu chcem vyzerat pekne hlavne chcem sa pacit sama sebe ostatnych neriesim samozrejme klamala by som kebyze tvrdim ze pohlady mi nelichotia ale ja neviem co sa skryva za tym pohladom ci riesia aka som skareda ci naopak sa im pacim je mi to jedno neviem ako ma vnimaju ostatny preto vyzor mne osobne vela nepovie
hrdost na seba je velka vyzva to su moje ciny racionalne uvazovanie nie vyzor
takze pokial sa baba nahodi je ako niekto 18:32 pise lahka ???????? fuuuuha tvrde slova

AdamKrt

JullienB:

preco vonku ? Slusni chlapici, ktori nepiju, nefajcia, nebavia ich pivne reci apacske, neunasa ich trebars nejake disco atd - maju svoje konicky a v meste na ulici, bare, ci diskoteke ich tazko najdes... ;) Ale ked chce zena provokovat sexualne, tak ozaj sa na nu budu lepit nadrzanci... Na slusneho chlapa moze tiez posobit dost lacno, ze ju bude povazovat za lahsiu osobu a predsa s takou si nezacne vazny vztah

kafe

Jullllien, ak chce žena chlapa zaujať ako sexuálny objekt, potom nech robí to, čo radia v časopisoch. A vonku vidíš realizovať sa chlapov, ktorým ide o sex, nie o to, mať partnerku. Ak chceš chlapa na sex, už vieš ako na to. Nájsť si partnera a zaujať nejakého chlapa tým kým som (nie len svojím výzorom) je o kus ťažšie.
Neviem, ale mne príde hlúpe snažiť sa zaujať úplne cudzích chlapov na ulici.

niekto

s tym malovanim to netreba prehanat mne osobne vadi ked je zena prilis namalovana
vysoke topanky tiez nemusim ale v tom som asi skor vynimka

neviem no ja suhlasim asi s tymi komentamy
prilis vyzivava zena mi pride lahka a stracam zaujem i ked pohlad to je pekny ....