Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cestovanie na isic v septembri

lioness_01

na vlaky majú povinne nariadenie že ISIC musia rešpektovať aj počas septembra... SADky také nariadenie nemajú, tak ho v 99% ani nerešpektujú...

ojka

ja mám také skúsenosti, že železnice rešpektujú nepredlžený isic do konca septembra a sadky, to je individualne a špecifické pre každú jednu, ..... takže ťažko povedať.... ale ja som ho mala platný " na bus" i cez september....

vevericka

no ja som pobehala niekolko info..na stanic, kde si kupujem litok mi povedala teta za okienkom.."musite mat cely elektronicky vam platil isic len do augusta"..ked som bola vo vlaku sprievodkyna na mna pozera .."a preco ste si kupili cely? ved mozete mat studentsky",..teda dobre..isla som na informacie na hlavnej stanici..tam mi povedala "dajte si ho skontrolovat elektronicky"..na prepazke 15 alebo 16. a tam mi slecna povedala, "aj ked ho elektronicky mate len do augusta..poas septembra vam plati znamka na zadu a mozete mat studetnske"..a zaidny sprievodca mi nic ine nepovedal..

ewelin28

ja som sa zase rozpraval vcera s kamoskou..sla z Popradu do Kosic na zapis vlakom...a revizori vraj isici ani nekontrolovali..mahu to nariadene..vedia ze este skoro nik ho nema predlzeny ..tak vidim ze ani v tomto asi to neni rovnake na cely rok.....a isici vo vseobecnosti su predlzovane na rovnaku dobu..je jedno na akej si skole predsa :)

vevericka

kamoska isla vlakom, kupila si studentsky a sprievodca jej povedal, ze si musi doplatit, lebo karta jej platila len do konca augusta..aj jej to ukazoval na tom pristrojceku..tazke asi ako ktora skola to mas..UK to ma do konca augusta.len neviem co my, co mame zapis az okolo 17. studenti nestudenti..

ewelin28

no ja ked som si priklada isic..mi vypisovalo ze platny do 09/2010..ale na busy a vlaky tam bolo do 08/2010....tak som z toho debil no...uvidim ci mi to uznaju ked pojdem na zapis a potom do skoly si aktitovat kartu :)

hassy

teda dobre...inak...zatial som nemala problem ani teraz ani po minule roky s cestovanim, vzdy im na terminaly vypisalo platnost do 30.9. :)

hassy

ewelin, ale ja mam cip platny do konca septembra :) neviem kde byvas, ja som z kosic, staci ist na dpmk a prilozit kartu na terminal a tam ti vypise do kedy mas elektronicky cip platny :) aj dnes som cestovala busom do ineho mesta a v pohode, nebol problem, tiez im vypisalo ze do konca septembra mam platny cip na isicu :)

hassy

ewelin, ale ja mam cip platny do konca septembra :) neviem kde byvas, ja som z kosic, staci ist na dpmk a prilozit kartu na terminal a tam ti vypise do kedy mas elektronicky cip platny :) aj dnes som cestovala busom do ineho mesta a v pohode, nebol problem, tiez im vypisalo ze do konca septembra mam platny cip na isicu :)