cestovanie na isic v septembri

hassy

ewelin, no neviem ako tvoj isic, ale moj ma platnost do 30.9. :) staci si to overit pri nejakom terminaly, alebo sa spytaj uja v buse ci ti to moze skontrolovat :)

ewelin28

na nalepke sice mas, ze do 09/2010..ale ten isic je vraj karta v karte...a co sa tyka zliav na cestovanie..aj v skole ti povedia, ze platnost je len do 08/2010...aspon u nas..ale viem, ze zvyknu davat aj polovicne zlavy etse v septembri...ale nie vsetci..tak rada by som vediet..akou sadkou mam ist, aby mi to uznali heh :D...a co sa tyka sukromnikov..busov..tam asi neni sanca co? :(

lost

Ale ta pokuta je 1.30 eur tusim (alebo 40SKK), ak clovek nema listok a kupi si ho, netusim ci ta pokuta plati aj ked sa len doplati do celeho.. to som este neskusal :)

ale nestavil by som ruku na to ze tam nie je pokuta :(

lost

zalezi od revizora... je tam jeden typek 2m vysoky, ako byvali kulturista, toho sa tazko, ak vobec da ukecat.. zvysok je OK..

ja by som "do krvy" trval na svojom... popripade povedal, "nemam" (ale to az ked som blizko mojej cielovej stanice) :D

ktovie ale kto ma absolutnu pravdu.. chcelo by to nejake presne podmienky ZSR pre cestujucich :) ..
preotze v case od 1.9 do zapisu, je clovek REALNE student, no "oficialne" nie, a to je extremna drzost s vyhodou na ich strane.. ak uz tak, dohodol by som sa so 10-100 ludmi nech robi to iste co ja, trva na svojom, nemal by potom ani Chuck Norris sancu pokutovat kazdeho :)

ewelin28

a ked sa vyberiem niekam vlakom...a tam revizor mi to nebude chciet uznat....tak budme paltit pokutu..alebo si len doplatim cely listok? :)

lost

Skusaj skusaj skusaj....
A tlac do nich, niektori sa zlomia iny nie..

osobna skusenost :)

je to totiz svinstvo zo strany systemu, tak preco do neho nekopnut?