Nuda na Intraku

:0)

joooj, keď ste viacerí, tak sa dá všetko možné vymyslieť :) Kým je pekné počasíčko, šup niekam von (kávička, šport, prechádzky...) a keď nie, tak si spravte na izbe napr. kino (dobrý film, pukance, niečo tekuté k tomu), alebo aj spoločenské hry. :D Ja som momentálne sama na izbe, nikoho tu moc nepoznám... Takže zabíjať nudu mi je samej ťažšie. :D

beskyd

no to si uzite, intrak je super vec, pre mna to boli krasne casy ..ked uz tam neviete co robit tak uz neviem, nechapem:) ja som chodil cvicit, hravali sme s chalanmi stolny hokej a sach do zblaznenia, niektori hravali futbal pred intrakom, chodili sme na panaka, na pivo, na hokej, riesili zenske, ak ste na vyske, zozente si robotu a opakujte si na izbe ucivo, vzdelavajte sa..:)) kamos jeden drtil stale na gitare, mal kapelu, iny robil bojove umenie, da sa chodit na plavaren, v niektorych mestach na turistiku, teraz este kym neni zima tak na bajk... premrhat cas ktory si na intraku nudou je maximalny smrtelny hriech:) lebo potom uz lepsie nebude zrejme..