Objem vlasov.

Príspevok v téme: Objem vlasov.
Kik182

Zdravím,

Ospravedlňujem sa, ak sa tu táto téma už niekedy objavila, ale nevedela som ju nájsť a momentálne ma zaujíma ;)
Na nete som čítala mnoho rád, ktoré zaručujú vlasový objem a veľa z nich je aj užitočných. Mne anpríklad stačí si len umyť hlavu, vlasy nechať schnúť normálnym spôsobom a keď budú už len pri korienkoch vlhké, predkloniť sa a vyfénovať ich. Tým mám objem zaručený. Ale len po zvyšok dňa. Predtavte si, že v nedelu ráno si umyjem vlasy, nabehne mi objem, celý deň ho mám na hlave, ale večer si hlavu neumyjem už len z princípu, že umývať hlavu dvakrát za deň je hlúposť. A an druhý deň vstanem do školy a moje vlasy už nemajú ani štipku z pôvodného objemu. Ako by som im mohla zaručiť objem bez toho, aby som ich msuela každý deň umývať a fénovať. Na to ráno pred školou moc času teda nemám a ptm som zúfala :(

Viete niečo poradiť?

petra89

cau, mala som rovnaky problem ako ty. nasla som kondicioner revivogen na zahustenie vlasov a vlasy vydrzia hustejsie aj dlhsie ako 1 den. zatial som spokojna, vyskusaj a uvidis -odkaz odstránený-

linka55

ahoj tak ja som na tom rovnako aj ked pouzijem vsetky "zazracne" push-up a mega volume tuzidla laky spreje a pod. Jedine po com mi objem vyzdrzi do dalsieho umytia je ked si vlasy dam na tie take najvacsie natacky a vysusim fenom+ dam tuzidlo. Ale je to dost pracne a ja niesom typ co by sa s tym babral po kazdom umyti tak chodim povacsinu casu s normalnymi vlasmi ake mam (co nieje ziadna vyhra kedze mam dost jemne ale aspon mam dlhe a zdrave lebo fenovanie nici a vysusa). Mozes vyskusat aj iny strih- kadernicka ti poradi na odlahcenie a vytrovenie objemu. Aj meir ich opticky zahusti. Vela stastia s vlasmi:)))