tehotenské nohavice

mirka 23

Ja som si nekupila počas celeho tehotenstva žiadne tehotenske oblečenie. Su to vyhodene peniaze a vyzera to hrozne. Do 8. mesiaca som nosila svoje rifle a nohavice a v 9. som nosila značkove teplaky, tie boli najpohodlnejšie.

mimisek

Na Slovensku mate teda poriadne drahe handry. U nas co som pozerala, tak stoja tehotenske nohavice v obchode 20 dolarov, vyzeraju ako normalne nohavice, akurat maju siroky kus latky na cele brusko, vola sa to "neviditelne brusko. Na nete su tu, ale tam stoja 30 dolarov...
www.motherhood.com

Kikuša1

Ahojte tehuľky,
ja som po odporúčaní kamarátky nakúpila v obchode Bublinka na Alstrovej ul. v Bratislave - asi naozaj najnižšie ceny čo som videla v kamennom obchode. Je to maličký obchod, ale veľý výber tehotenských nohavíc - vybrala som si rifle za 23 eur a sukňu za 19eur (rozpočet viac nepustil :-)). Ešte sa určite vrátim - majú krásne tričká s veselou potlačou, tehu svetríky a už aj letný tovar. Ak nie ste z BA majú aj e-shop.

jaLENja

5 skúmaviek??? No tak to tam nemôžem ísť sama, ledva zvláddam dve skúmavky... Povedali mi, že to budú genetické testy.
Mimochodom, potom torecane už nevraciam a celkovo sa mi pocity na vracanie pomaly strácajú..
Idem pozrieť na stránku poisťovne, tam by malo byť vypísané na aké vyšetrenia mám počas tehotenstva nárok :)

isabella

jalenja, skoro pre nas vsetky je to prve tehotenstvo, takze pohodicka :-)))
berberka, nastastie dnes si moze vybrat kazda ako jej vyhovuje a aj ako potrebuje ;-)))

berberka

tripple test sa robí práve v 16. týždni, nie skôr, ani neskôr.
dnes je móda, ktorá praje tehotným ženám. ja som si v práci nemohla dovoliť nosiť tepláky (ani to nesedí môjmu štýlu), zato som využila predĺžené blúzky, tuniky v kombinácii s legínami. tiež pohodlné a pritom štýlové.

jaLENja

Je to moje prvé tehotenstvo, tak sa prosím nečudujte mojim otázkam :)
Ja sa všetko pýtam aj doktora, len chcem ete nejaké potvrdenie. O taký mesiac už hádam aj ja budem vedieť čo to bude.