vie mi niekto poradit?

Príspevok v téme: vie mi niekto poradit?
ale

ahoj mam otazocku,neviem ci mi bude vediet niekto poradit...tento mesiac mi MN dosla o 3 dni skor a trvala len 3-4 dni,inokedy mavam 6-7dni a aj krvacanie cudne,najskor ruzovy vytok-spinenie-potom hnedy-krva a zsa hnede spinenie,ked dosla MN ani by som nevedela ze ju mam keby nejdem na wc..nebolelo ma nic ani prsia ni podbrusko...2.9 som skoncila s MN a dnes ma zacalo pobolievat podbrusku-viac prava strana...stretol sa s tym niekto?za odpovede vopred dakujem dakujem

ale

bibi ja tu zijem uz cez 4roky a vzdy moja mn bola dlhsia ako tato posledna,takze to nebudem morom :-) ale dik za odpoved

bibi1234

ale-sama si si odpovedala.. je vseobecne zname, ze zeny zijuce v primorskych a tropickejsich krajinach maju kratsi cyklus, ja som minuly rok bola 4x na dovolenke pri mori, neberem hak a aj ked som bola po kramach, vzdy som ich tam dostala aspon na 2-3dni...

ale

ahoj,ziadne lieky neberiem,stres ako kazdy den,sport okrem behania u mna v podniku ziaden a prechladnutie tiez vylucujem zijem na tenerife 30C cez den v chladku a tiez ziaden vytok ci spinenie..gyn.mam az 14.9 tak musim cakat ale dik za odpoved.

jajkafr

ale
možno sa ti to posunulo... nebola si v strese? zvýšená fyzická aktivita, ochorenie, niektoré lieky môžu spôsobiť poruchu cyklu, alebo si prechladená keďže ťa bolí v podbrušku skús vyhriať brucho, daj si ženský čaj... uvidíš ak to neprejde zájdi k lekárke