téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

watermelon

petrusik: vsak je to dobry rozdiel? ja by som sa k normalnej strave uz nevratila, neda sa to porovnat.
vdaka za tvoju reakciu, aj ked to ma pomoct len jednemu cloveku, tak viem, ze to stalo za to. miestami som mala pocit, ze stracam cas, ale som rada, ze to tak nebolo. drzim ti palce!

petrusiik

ahoj ja som s vitarianstvom zacala len tento tyzden chcem to vyskusat :) viem ze to nie je vela ale naozaj sa citim super :))watermelon dakujem za vsetky rady ktore si sem davala, inspiracia bola a aj zabrala este raz dik

watermelon

pokial som si precitala, nemas zaujem byt vitariankou - alebo nevies sama co chces? Precitaj si knihy, tie ti povedia viac, ako anonymni ludia tvrdiaci, ze potrebujes jest maso a bielkoviny a ja neviem co.
Inac asi zavisi aj od typu bradavice. K tomuto sa neviem vyjadrit, ale su typy, ktore zdravim stravovanim zmiznu. Ved skus, co je lahsie ako sa 2 -3 mesiace stravovat vitariansky a vidiet na vlastnom tele ako reaguje? Samozrejme, ze zo zaciatku pridu detoxikacne prejavy, ale zaroven aj zlepsenia. Skus a nepytaj sa na rady ludi, ktori vyzivu nikdy nestudovali a nic o nej nevedia - vid tvoje temy... Vies nebavi ma travit kopec casu radami niekomu, kto sa na ne v zapati vys..e.

watermelon

viem ze sa ti asi nechce citat tuto konverzaciu, ale mne sa nechce stale vypisovat to iste. Par stran dozadu - ani nie tak vela mozno do 6 (neviem mozno aj trochu viac) som presne uviedla mnozstva ake jem na gramy, aj v kaloriach.
Ale vseobecne jem tak 2000 kalorii denne zo suroveho ovocia, zeleniny (tej malo), sem tam listove salaty, trosilinku semien (nie denne).

watermelon

ako sa vam dari iwus, xyzz? ALebo ste to aj vy vzdali?
tu je link pre inspiraciu na dokument o vitarianskej rodine, muz je surovym uz 30 rokov, maju 4 deti, z toho 2 boli porodene po tehotenstve na varenom veganstve a 2 po vitarianstve. Dlho sa to rozbieha, ale je to uzasny dokument o tom, ze sa to nielen da, ale ze to je zdrave a neskodi to.
video.google.com

alchamilka

ahoj watermeleon dlho si tu nebola , ako sa ti darí? už si 100% vita? dúfam , že sa máš dobre aj s bábätkom