Zaujima ma to

Príspevok v téme: Zaujima ma to
Uhlie

Chcel by som sa opytat na Vas nazor, lebo ma to dost zaujima. Preco vacsina zien aj ked nie su velmi pekne stale investuje peniaze do farieb na vlasy, kozmetiky a dokonca aj plastickych operacii? Naozaj pekne zeny sa daju spocitat na prstoch jednej ruky a tie su pekne bez toho vsetkeho. Tie, co sa stale machlia niecim su podla mna skor na smiech. Tak preco to robia?

lost

bodkaciarka,

inac suhlasim s tym ze holenie je hygiena, ak by si videla ako vyzera muz (na styl Ludovita Stura) a ten vyholeny po obede, tak by si videla ten rozdiel :) :) :D

bodkociarkaa

ale ak si tu bradu len preplachne, umyje tak to je hygiena, nemusi ju zdlhavo holit. Holenie tvare je esteticka uprava, rovnaka ako farbenie vlasov. Umyta brada nijako nezapacha atd. Takze hlupa vyhovorka, skus dalsiu:)
Mozem povedat ze aj niektore zeny sa nemaluju, lebo im to vyhovuje.

lost

Moja babka sa nikdy nemalovala a vyzera OK. Dokonca vyzera lepsie ako tie co sa malovali pretoze maju pochopitelne znicenu plet od tej chemie. A chodila na spolocenske akcie, do prace, medzi ludi, vsade tam, kam aj tie namalovane...

uhlie

bodkaciarka,

holenie je sucast hygieny. Niektori muzi nosia bradu, lebo im to vyhovuje. Farbenie vlasov, malovanie a neviem este co, nie je sucastou hygieny, ani nevyhnutnej starostlivosti o seba.

bodkociarkaa

uhlie, preco sa muzi namiesto holenia tvare radsej nezdokonaluju v jazykoch, alebo sa neucia varit, mozu namiesto toho aj prat a zehlit:)? Ked idem po ulici tak 95percent muzov je nahladko oholenych...ved tych par minut rano sa da vyuzit aj uzitocnejsie ako holenim.

uhlie

zazula,

preco sa muzi nezdokonaluju v rubani dreva? Lebo to nepotrebuju. Nechapem, ako to ale suvisi s tym, ze sa niektore zeny maluju, aj ked i m to vobec nepomaha.

uhlie

Nech citam, ako citam, stale som neprisiel na to, kto od zien vyzaduje, aby sa malovali. V mediach su aj namalovane aj nenamalovane zeny, v ziadnom podniku som sa nestretol s tym, ze by to po nich chceli a ani nijakeho muya som nepocul hovorit o tom, ze by chcel, aby sa ta jeho malovala tak, alebo tak. Tak kto je ten podivny fantom, kto to od nich chce?

M74

Prečo sa ženy malujú a voňavkujú?
Lebo sú škaredé a smrdia.
To by bola asi správna odpoveď na pôvodnú otázku :-)

jajka001_

suhlas s prispevkom 22.30. keby som zila niekde v kmeni v afrike, tak sa malujem cervenou hlinkou a beham polonaha.

lioness_01

beskyd : takže v Bratislave sú všetky vyrobené za pásom v AUparku, a na Orave fičí dokonalá prirodzenosť? že som si j utam nevšimla... baby v miestnej krčme boli horšie "vyparádené" ako tie z Auparku... a to si nerobím srandu