Detoxikácia organizmu

Príspevok v téme: Detoxikácia organizmu
Lubica81

Ahojte, skúšala som tu prezerať témy, no moc som toho nenašla o detoxikácii organizmu.. chcela by som si spraviť detox, no neviem ktorá "metóda" je najúčinnejšia, či jesť jeden deň jablká a piť nejaký bylinkový čaj alebo si napr. zakúpiť prípravok ako som tu čítala dr natura.. ale pravdu povediac, keď som bola na tej stránke a malo by zo mňa vyliezť to, čo bolo na tých obrázkoch, tak neviem neviem :) nechcela by som to vidieť :-D
veľmi sa detox začína vychvaľovať a chcem to skúsiť hlavne pre ten pocit, že vraj sú ľudia po tom vitálnejší :) ďakujem za odpovede ;)

EmaC1998

Ahoj, tiež som hľadala rôzne informácie ohľadom detoxu, a tak som napísala k tomu článok. Dúfam, že ti pomôže a nájdeš tam všetky potrebné odpovede. :)
www.pestryjedalnicek.sk

EmaC1998

Ahoj, tiež som sa snažila nájsť a zhromaždiť všetky potrbné info k detoxu, no nič komplexné som nenašla. Nakoniec som napísala k tomu článok na pestryjedalnicek.sk www.pestryjedalnicek.sk :) Dúfam, že ti moje rady pomôžu :)

Dietarka60

No určite je najväčšia blbosť trápiť sa hladovkami alebo jest len jeden druh potravín... Z toho ti prepne, ver mi :Durcite treba upraviť jedálniček ale vysad nezdravé veci, pripadne podpor nejakym doplnkom,... Ja si dávam na jar vždy takú kúru a beriem duo detox herbal sa to vola

jarinka54

dobry je aj pripravok Liver Rescue, je urceny na pecen, ale celkovo pomaha pri precisteni organizmu, je to prirodny produkt

masrada

Dost pomoze vegetarianska strava. Uzivat chlorelu a spirulinu, vlakninu, vypit aspon dva litre vody za den, dat si kazdy den jednu salku nejakeho mocopudneho nesladeneho bylinkoveho caju - bylinky striedat, ja najviac ocenujem palinu a benedikt lekarsky, cvicit, sportovat, kazdy den vykonat nejaku sportovu cinnost, najlepsi je beh, lebo tam sa rovno v prirode okyslici mozog, nejest prilis mastne a tucne jedla, podla moznosti sa vyhnut konzervacnym latkam, Eckam, co sa neda uplne, ale aspon ich obmedzit, obmedzit aj kavu, sladkosti vylucit... toto vsetko dost pomaha. okrem toho pobyt pri mori, kupanie sa v morskej vode. Alebo kto si nemoze dovolit more, tak kupit sol do kupela, nasypat do vane a je to. Pomaha aj saunovanie, komu to zdravotny stav dovoli. Napriklad do sauny by nemal ist niekto, kto ma alergiu na plesne. Do stravy zaradit co najviac zeleneho salatu.