zehlicka remington-objednanie z internetu

Príspevok v téme: zehlicka remington-objednanie z internetu
[zruseny8]

rozmyslam zeby som si objednala zehlicku na vlasy z netu. myslite ze je to dobry napad? jedna sa o tuto stranku www.obchodobchodov.sk - mate niekto s nou skusenosti? pretoze som pobehala cele mesto a u nas zehlicku ktoru chcem nemozem najst, vlastne takmer ziadnu od znacky remington. a este jedna bodka na zaver: dnes mi povedal predavac v elektroobchode ze preco si myslim ze remington je dobra znacka, ze je to obycajna cina a ovela lepsia je rowenta alebo ine..no co na to poviete?

oh.my.gosh

smajlik to je vzdy uvedene v obchodnych podmienkach, veci ohladom vratenia tovaru, vracia sa to na adresu eshopu. len tych 7 dni je zo zakona na vsetko zakupene na nete. urcite treba nieco pouzivat na vlasky pred zehlenim, straaaasne to zatazuje vlasy, urcite si ich nezehli po kazdom umyti. ja mam pred zehlenim taky pripravok schwarzkopf osis z kadernictva, ale najlepsi sa mi zdal wella sprej tiez z kadernictva. ak sa ti do toho nechce nejako investovat tak minimlane nieco z drogerie si kup na ochranu, najlepsie got2be, ten je dost dobry na drogeriu :)

[zruseny8]

a kde sa to potom vracia? na aku adresu? a ako je to s vracanim penazi? viem ze mam vela zvedavych otazok, tak sorry ak vas to otravuje :)

este by som ta chcela karina alebo aj ostatne poprosit: aky pripravok pouzivas/pouzivATE na vlasy predtym ako ich zehlite? lebo ja som doteraz nic nepouzivala, mame jednu zehlicku znacky ETA uz neviem kolko x-rokov a postupne sa rozpadava. preto je na case kupit novu :)

Karina

ja som mala stastie na takeho, ktory mi otvorene povedal, ze tomu figu rozumie :D chcela som sa pozriet najrpv, ze ako to vyzera v skutocnosti predtym, ako som to objednala z netu... a prisiel ku mne tento tak sa ho pytam, cim je tato lepsia od nejakej dalsej tak sa priznal, ze nevie D: ze on je skor na fotoaparaty :D

oh.my.gosh

vsetko co objednas z netu a nie si spokojna mozes do 7 dni bez udania dovodu vratit. mne prisla prednedavnom domov remingtonka, ktorej nedoliehali platne, takze treba si ju poriadne prekontrolovat. a predavacov v elektroobchode si nevsimaj, co oni nevedia o zehlickach na vlasy, aj mne minule robil jeden prednasku aky je najlepsi povrch a model,co mi bolo dost vtipne, pretoze prednasku som mohla dat skor ja jemu :D

Karina

neboj sa, ak by si mala problem, tak sa da urcite ta zehlicka vratit... ja som mala na mojej take akokeby nalepene nieco, take ako ked odlepis lepiacu pasku a ostane tam lepidlo... ale ocistila som to etylenom ci co to bolo, nejake cistidlo chemicke, a bolo to v pohode... najma si daj pozor, ked ju budes pouzivat, aby si si vlasy pred pouzitim umyla a dala maximalne tuzidlo/ochranu pred teplom... na lak zehlicku pouzit nemozes, pretoze to znici jednak platnicky a aj tvoje vlasy :) zelam prijemnu zabavu

Karina

urcite budes spokojna :) ta s1051 je velmi prijemna co sa tyka vzhladu, dobre sa drzi v ruke a skvele sa s nou pracuje... ked nou krutis pri robeni kucier, tak sa v podstate kruti sama + tam su take drazky, ktore ti drzia vlasy... ja som s nou spokojna maximalne...

inak asi si narazila na takeho predavaca, ktory ma provizie z obchodu... v tych velkych elektro sietach by to tak fungovat nemalo, ale zalezi od obchodu asi... tak zato ti asi chcel predat taku drahu :)

ich

aj ja som si odtial objednala presne tu istu remingtonku a je vyborna.
aj zehlicka aj obchod.
jeden vecer objednane,druhe rano poslane a dalsi den som ju mala doma.
ziaden problem a vsetko na 100%.
doporucujem

[zruseny8]

dakujem ti velmi pekne za radu, presne chcem tu tvoju S1051 ale nebala si sa zeby prisla nejaka poskodena alebo pouzivana? je to moznost ju aj vratit? alebo v case dovozu si ju pozriet a ak bude poskodena, tak nezaplatit? ako to chodi pri objednavani z netu? do kolkych dni vlastne pride?

ano a ten predavac mi nukal nejake cez 100€ hadam s 3x vacsimi platnami ako ma remmington S1051, ze tieto sa pouzivaju v kadernictvach - ze su najlepsie. pritom moja kadernicka pouziva remmingtonku :) na zaciatku som sa hned opytala ze ci maju remmingtonky, predstav si ani jednu. tak ma presviedcal na kadejake ine..a ze preco chcem silou mocou len tuto. nakoniec mi este ukazal nejaku haraburdu za 13€ (ledva drzala pokope :DDD) a prirovnal ju: tak taketo su tie vase remmingtonky len na zehlicke maju vytetovanu znacku remmington. radsej som z toho obchodu odisla..