skúsenosti s CLIP-IN príčeskami

Strawberryca

baby aj ja som si to volakedy par krat dala je to oštara ..nechajte si narast svoje vlasy neni nad prirodzenost...ja mam vlasy teraz az pod prsia a nedala by som to za nic :)

janush

ja nosim clip in denne, uz cca 1,5 roka...vyzera to celkom prirodzene, jednoducho sa to nasadzuje..cca 3 minuty...a ked mas svoje priorodzene vlasy zostrihane postupne a mas rovnaky odtien svojich vlasov, nie je vobec vidiet rozdiel...vydrzia priblizne 4-6 mesiacov...teda pri takomto castom pouzivani..:-)ja ich kupujem v ZA v Maxe...za 50 eur

hassy

ja som ich kupovala u svojej kadernicky za 40 eur 10 pasov :) ono ta cena clipov klesa, takze mylsim ze 100 eur je fakt vela za to dat. znicia sa rovnako ako tie za 40. ak to aj nie su tie iste. na nete je to riziko kupvat aj z toho dovodu ze predavajuci si davaju aj 100%tnu prirazku aby zarobili, a pritom oni ich kupia niekde z velkoskladu ,alebo kde sa odoberaju, za smiesn sumu.

napriklad, ja mam prirodne vlasy, kamsoka si kupila umele vlasy 2Oeur 7 pasov, a musm povedat ze jej vlasy po rocnom pouzivani vyzeraju omnoho viac prirodzenejsie ako tie moje prave. dost to zavysi od toho ako sa o vlasy staras, ak sa o ne starat nebudes, znicia sa rovnako 20 aj 100eurove:)

siisa 25

ahoj hassy,ja som si ich dnes objednala pridu mi v piatok,no tiez sa bojim tej farby,ale dohodla som sa s tou pani,ze ich môzem vymenit,lebo neviem ci som si neobjednal prilis svetle,tie najbielsie 60 cm,no uvidim a dufam ze to dobre dopadne, a ty ich mas odkial a akej farby?moje stali 100 eur aj s postovnym,no rozhodla som sa neobjednavat tie uplne najlacnejsie,lebo aj lacnejsie boli,aby to nebol nejaky chytak,a to vazne je s tym taka prplacka?uf asi ma zas nervy cakaju

hassy

mylsim ze sa o clipoch pisalo dost ale dobre...

ja ich mam, neodporucam kupovat z netu, na 980 si netrafis farbu, vlasy sa nemaj farbit lebo stracaju na kvalite. inak su fajn, ale urcite nie na kazdodenne nosenie. zalezi aj od toho ake dlhe mas vlasy, ja mam po krk kratke, a nemozem nosit rozpustene vlasy s klipmi lebo to strasne vidno ze nie su moje, kamoska ma tak do pol lopatiek, ona vyzera s nimi prirodzene. nasadzovanie je lahke, len zo zaciatku kyms a do toho dostanes je to babracka. ja mam svoje pol roka, nosim ich raz. max 2x za tyzden a uz na nich dost vidno opotrebovanie.