Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Xanax

Príspevok v téme: Xanax
:(

Cavte takze mam 16 a uz asi taky tyzden beriem bez predpisu xanax ale len tak ze dam si jeden den na druhy nie no dnes som si dal dve behom 3 hodin a zrazu som nebol zatrpnuty v skole (ako vzdy) a vsetko mi vychadzalo velmi pekny dnik som mal aj rychlo mi zbehla skola no proste super viem ze som z toho stastny. A to ma tesi pretoze uz asi rok mam velmi casto krat horzne depresie a toto mi dava radost. ALE dopocul som sa ze je to navykove a ze nie je to dobra tabletka tak mi prosim vas pomozte kym nieje neskoro. A ak mozete tak mi prosim poradte nejake ukludnovacie tabletky na ktore sa neda byt navykovy a pomozu mi prekonavat depresie nech s nich vyliecim ak sa to da . Dakujem

YungSvm

Lidi, jestli chcete xanax nebo nejaky podobny antidepresiva tal bezte k psychologovi a ten vám je predepise. Samozrejme vam je predepis kdyz mate deprese jinak bych antidepky vubec nebral. Na takový veci se musi s rozumem:) peace

S-kore

Dal som si 1x xanax nič sa nestalo ale po pol roku neskutočne pomohol , dam si tak 10davok denne citim sa že som schopny preraziť stenu.. to 15 davkach sa unašam v oblakoch a lietam , je to zavislosť no ulava zaroven , ani ja to nemam na predpis ale zaleži na tebe kolko je optimal , ale čim viac dopneš tym vyššie lietaš :)) rivotril je tiež ppči ale to už je hard-core .. poznate s-coreho? česky spevak ktory mal mnoho trackov o xanaxe a rivotrile no už to nedval..začal zvyšovať davky a potom sotva unikal samovražde ... tak bacha aby si neuletel vysoko :) uživajte ludia

S-kore

Dal som si 1x xanax nič sa nestalo ale po pol roku neskutočne pomohol , dam si tak 10davok denne citim sa že som schopny preraziť stenu.. to 15 davkach sa unašam v oblakoch a lietam , je to zavislosť no ulava zaroven , ani ja to nemam na predpis ale zaleži na tebe kolko je optimal , ale čim viac dopneš tym vyššie lietaš :)) rivotril je tiež ppči ale to už je hard-core .. poznate s-coreho? česky spevak ktory mal mnoho trackov o xanaxe a rivotrile no už to nedval..začal zvyšovať davky a potom sotva unikal samovražde ... tak bacha aby si neuletel vysoko :) uživajte ludia

nestastnaaa

kiez by existoval liek na vsetko...nie je pravda ze cokolvek sa stane, da sa to prekonat a su veci, teda vela veci ktore clovek neunesie a smiech ci humor je velmi slaba utecha do tohto zivota...