Xanax

Príspevok v téme: Xanax
:(

Cavte takze mam 16 a uz asi taky tyzden beriem bez predpisu xanax ale len tak ze dam si jeden den na druhy nie no dnes som si dal dve behom 3 hodin a zrazu som nebol zatrpnuty v skole (ako vzdy) a vsetko mi vychadzalo velmi pekny dnik som mal aj rychlo mi zbehla skola no proste super viem ze som z toho stastny. A to ma tesi pretoze uz asi rok mam velmi casto krat horzne depresie a toto mi dava radost. ALE dopocul som sa ze je to navykove a ze nie je to dobra tabletka tak mi prosim vas pomozte kym nieje neskoro. A ak mozete tak mi prosim poradte nejake ukludnovacie tabletky na ktore sa neda byt navykovy a pomozu mi prekonavat depresie nech s nich vyliecim ak sa to da . Dakujem

modin

Antidepresíva bez predpisu - calmtonus.com Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese.

Tomas12345

Faith Healer :

Stále si mi nevysvetlil v čom je to vysadzovanie po pol kvapky hlupost, uškodiť to človeku nijako neuškodí, ba naopak, niektorým ludom to môže pomôcť.

Nikto tu vysadzovanie po 0,1 kvapky nepropaguje, takj prestan tu zvelicovať.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Tomas12345

Faith Healer :

Opakujem, nie ja ale množsvo ludí ktorí vysadzuju pomocou micro taperingu vysadzuje rivotril v kvapkách i po pol kvapkách. Rivotril v kvapkách sa po pol kvapkách vysadzovať môže a čím po menších dávkach sa vysadzuje tým su menšie abstinenčné príznaky.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Tomas12345

Faith Healer :

Neužíval, ale poznám o metode micro taperingu a viem že to má velku uspesnost. Navyse sam som sa presvedcil že čím pomalšie človek vysadzuje tým ma menšie neziaduce ucinky. Vysadzoval som už niekolko liekov, a ked som vysadzoval po najmenších možných dávkach tak abstinencne príznaky boli ovela menšie než ked som mal dane liecivo vysádzať podla rady lekárov po polovičke. Naše telá su uz tak nastavene že čím pomalšie sa niečo vysádza tým sa tomu telo lepšie prispôsobí, preto i micro tapering dáva zmysel nielen po lohgickej stránke, ale aj po empirickej stránke.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Tomas12345

Faith Healer :

Každý človek reaguje inak, kým u niekoho pokles o jednu kvapku nevyvolá žiadne abstinencne príznaky, u iného človeka môže, a práve u tohto človeka sa potom odporúča vysádzať po menšom množstve, po pol kvapke.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.