Strach....??

Príspevok v téme: Strach....??
Gabriellee

AHojte,
mam 20 rokov a priatela s ktorym som rok.Problem ktorý mame pretrváva asi 3 mesiace....Proste bojim sa sexu,bojim sa toho ze otehotniem....priatel sa vzdy pohneva,preco si nepojdem predpísať HAK,no lenze ja nemozem ju uzivat,pretoze mam problemy s krvou a pecenou,lenze on to nevie pochopit!...zase na druhej strane,on nechce pouzivat kondomy,vraj ze nie je maly chlapec aby to mohol s tým robit!!....pharmatex mu tiez vadi...vsetko mu vadi!!..najradsej by bez,ale ja nerada riskujem...a preto sa s nim bojim spat,vyhybam sa tomu vzdy....raz za tyzden mi to bohato staci,aj ked namieta ze s kondomom..poradte mi nieco ako mu to mam vysvetlit?

zu17

JEDNOZNACNE suhlasim s "odpovedam"... Zbav sa ho, a to cim skor! Ked som si to vsetko citala... a urcite aj ty, tak si si uvedomila, aky mas "krasny" vztah... A neboj sa toho rozchodu, takyto si ta nezasluzi...to je obycajny sebec nedozrety! Tak do toho Gabriellee! :-)

odpovedam

ak si uzila escapelle a prisla menstruacia, myslim, ze si ok. Mas este moznost zakupit si tehotensky test, aby si si bola ista.

Mnohe zeny ostavaju v nezdravom vztahu a postupne sa citia hlupo, ze sa na mnohe veci predtym nedivali s pohorsenim. Urcite sa ti ulavi, ked sa toho bezcitneho egoistu zbavis. On si ta ani kusok nevazi a sexualna oblast je velmi citliva hlavne pre zenu. Mas svoju hodnotu a vnutornu krasu, nenechaj si to vziat kvoli tvojmu priatelovi. Nestoji ti za to.

Rozid sa s nim, nelutuj seba ani jeho. Potes sa niecim, cimkolvek. Ale nebud sama, potom ta budu prepadavat cierne myslienky. Najdi na sebe nieco, co mas rada, co si na sebe vazis a mysli na to. Lahsie tak prijmes samu seba ako osobnost a mysli na to aj pri kontakte s ostatnymi, neboj sa slusne povedat nie, necit sa previnilo, ak s niecim nesuhlasis. Ludia si budu vazit tvoj skutocny uprimny nazor a tvoje skutocne ja.

Sebadovera a sebavedomie sa daju budovat, najdes toho na internete urcite vela. Len sa nenechaj vyciciavat tvojim pritelom. Rozid sa s nim a kasli aj na sposob rozchodu. Rozid sa s nim pokojne aj cez sms, ak uz s nim nechces mat nic. Ja by som takeho este aj do zadku kopla...

Gabriellee

odpovedam:..mam taky pocit,ze za ten rok sa mu podarilo zo mna urobit zlomenu ženu,uplne mi udupal moje sebavedomie,aby som nebola schopna očariť niekoho iného..ked teraz to tak čítam je mi z toho smiešno...aka som bola hlúpa..teraz postupne prichádzam nato,že treba to skončiť...minuly mesiac som zobrala escapelle,musela som bála som sa,na nalehanie pristupil nato...nedostala som to o 5 dni,ale presne na očakavanú mensttruaciu,presne do dna..myslis ze by som mohla byt aj tak v tom?...aj keby som bola chcem sa sama postarat o to babätko...nechcem byt s nim

odpovedam

gabrielle.

ja si myslim, ze uz ta pri nom nema co drzat. Divim sa, ze si zniesla od neho tolko urazok. Ten ti v zivote nijako napomocny nebude, iba z teba spravi zlomenu zenu. Utekaj od neho a hlavne ho nelutuj...

Gabriellee

nechcem na neho nieco spinit,alebo robit z komara somara do urcite nie....len prosto neviem co mam robit,a potrebujem pocut/vidiet aj nazor inych ludi....alebo ako mam mat chut na sex,ked pár minut predtym na mna zacne kricat alebo vrestat pre nieco,napr ze niesom dostatocne vlhka..preto sa vie neskutocne pohnevat..a potom vystupe mam mat chut na sex?!...

Gabriellee

ano on to povedal viackrat,nie raz alebo dvakrat...hned nato sa pohneva,ze ma nepritahuje,ze sa mi paci niekto iný..lenze to v tom nie je.....proste poviem to tak:on si chce za***t..aby si vypradznil lopticky..o to mu ide..ziadne milovanie nic...proste len zvierací pud..nic viac...ja to vidim takto..vobec sa nepozera na moje pocity...proste mam strach z toho,ze by som mala s nim babätko..a ja nechcem:(pricom on sa nechce nicim chranit,ved naco on je vraj DOSPELAK...len ci by niesol zato aj takú dospelacku zodpovednost...

odpovedam

to oslovenie frigidna panna ti povedal on???? seba v tomto nezhadzuj, to on je na vine, ze ti nedoveruje a domysla si hluposti. Lubis ho? lebo ak s nim nechces mat styk, tak to vypoveda o tvojej (ne)naklonnosti k nemu. nelutuj ho. To on nedava do vztahu, co treba. Hlavne z toho neobvinuj seba....

Gabriellee

Celý čas omiela dookola,ze preto nechcem brat HAK,lebo sa bojim ze priberiem a ze si uz nenajdem ineho!..occhh....to je najmenej...proste nechcem to brat nechcem...ked idem s nim niekde von vecer,idem s tym ze asi bude chciet sex,lenze mne to nechyba..preto som si zasluzila prezyvku frigidna panna...neviem ci som na vine ja...ale si je chyba vo mne najskor

odpovedam

gabrielle,

spytaj sa ho, ci by bol rad, ak by si s nim mala sex nedobrovolne. A podla odpovede sa zariad.

Ak mu na tebe zalezi, tak bude hladat riesenie, ak to povie nieco neprijemne, vykasli sa na neho.

Nemoze od teba chciet, aby si brala HAK, ked nechces - aj keby si na tom bola zdravotne dobre. Je to predsa tvoje telo, ktore bude znasat vsetky nasledky umelych hormonov, nie jeho. Vytlac mu z internetu pribalovy letak nejakej antikoncepcie a daj mu precitat neziadnuce ucinky - nech si to cele precita, co vsetko ti to moze sposobit. A pockaj si na jeho reakciu. Ak je magor, tak vymenit za niekoho normalneho.... pretoze podla tvojich slov mu ide o jeho pohodlie, nie teba.,..