Strach....??

Príspevok v téme: Strach....??
Gabriellee

AHojte,
mam 20 rokov a priatela s ktorym som rok.Problem ktorý mame pretrváva asi 3 mesiace....Proste bojim sa sexu,bojim sa toho ze otehotniem....priatel sa vzdy pohneva,preco si nepojdem predpísať HAK,no lenze ja nemozem ju uzivat,pretoze mam problemy s krvou a pecenou,lenze on to nevie pochopit!...zase na druhej strane,on nechce pouzivat kondomy,vraj ze nie je maly chlapec aby to mohol s tým robit!!....pharmatex mu tiez vadi...vsetko mu vadi!!..najradsej by bez,ale ja nerada riskujem...a preto sa s nim bojim spat,vyhybam sa tomu vzdy....raz za tyzden mi to bohato staci,aj ked namieta ze s kondomom..poradte mi nieco ako mu to mam vysvetlit?

Gabriellee

najhorsie ja natom to,ze on si mysli ze vymyslam s tou HAK,ze mozem brat,len sa bojim ze priberiem ha!...raz som ju zacala brat noo nedopadlo to prave najlepsie,problemy s tym som mala nasledujuce 2 mesiace...proste ja s nim uz nechcem spat!:(

ZU17

tak to je urcite "pán Božský", ked sa nechce ani prisposobit! Predpokladam, ze ak by si zostala nahodou v tom, tak prvy, kto by zdupkal, by bol on...

jeanny

myslim ze adam krt vystizne zhrnul vsetko co som chcela napisat :)a ked nepomoze, vymen priatela...rozhodne si koli chlapovi nenic zdravie!

AdamKrt

Povedz mu, ze ci ma za sebou len 9 ludovych tried. Ci neni nahodou nekrofil, ked chce zo svojej priatelky urobit mrtvolu...

Vykasli sa na HAK. Ak sa mu nepaci Pharmatex, tak nech ostanete pri kondome. Este by Ti povedzme ostavalo vnutromaternicove teliesko Mirena, ktora posobi sice hormonalne, ale lokalne, ze to neovpyvnuje krv, pecen. Lenze mozu tam byt komplikacie a zvycajne sa to odoruca zena, co uz rodili.

Prave maly chlapes sa spozna v tom, ze mu vadi kondom, ci dokonca vsetko. Ak nechce ziadnu z prijatelnych foriem antikoncepcie, tak robte iba trebars oralny sex bez vaginalneho.

A ked je taky frajer a chce si len uzivat, nech mu urobia vazektomiu a ziadnu gumky uz nikdy nebude potrebovat, ked nechce deti....
www.urologia.sk