kamosky stoja za prd..

Príspevok v téme: kamosky stoja za prd..
fasirka

moje kamosky su vsetky rovnake. vedia len ohovarat, ci uz mna za chrbtom, alebo zase dalsie kamosky predo mnou, a dohodnut sa s nimi na niecom, to stoji tiez za hovno. hned ako sa ozve chlap, tak okamzite odsuvaju vsetkych ostatnych prec, bez ohladu na to ze sa na niecom dohodli. aj by som sa rada na ne vykaslala a zacala sa bavit s niekym inym, ale to nie je az take jednoduche :(( no kde mam najst normalne kamosky?

Mima_216

To máte všetky už okolo 25 rokov a stále sa riešia ,,ohováračky,, ??? Ja som čakala že povieš okolo 16 až 20 :D Tak to su akdeti ešte . . .

Mima_216

To máte všetky už okolo 25 rokov a stále sa riešia ,,ohováračky,, ??? Ja som čakala že povieš okolo 16 až 20 :D Tak to su akdeti ešte . . .

janab

Život medzi ženami nie je jednoduchý a už vôbec nie otvorený. Ak budeš mať priateľa, tak už ich nebudeš ani potrebovať. Budete mať spoločných známych. Priateľov v živote má človek veľmi málo, niektorí ľudia ich nemajú celý život. Každý človek si musí vystačiť sám so sebou aj vtedy ak má problémy. Je dobré mať blízkeho človeka, ktorý vás podrží ked treba...ale takých priateľov je málo..väčšinou nie sú.

ainkaa

presne tak, radsej mat menej kamaratok, ale ozajstnych a nie vela falosnych.hladaj si ludi, ktori su ti srdcom blizki.chapes, ktori su s tebou na rovnakej vlne:)...neboj sa nic, stretnes takych ludi;)

nathália09

radšej mať jednu,dve-ale dôveryhodné,slušné-a správať sa tak,ako by sme chceli,aby sa aj ony správali.
Byť milou a slušnou,a naozaj si to ocenia aj iní.
Ja som sa vydala do mesta vzdialeneho skoro 500 km,mam tu vela známych,časom sa uvidí,ktorá je naozaj kamoška.

jajka001_

urcite kazdemu hned pomozes, poradis, odpustis a v podstate sa nechas zneuzivat, vsak? vypocujes, polutujes. ked si ta tie baby nevazia, vaz si aspon ty sama seba. vykaslali sa na teba hoci ste mali plany? sprav to iste, nech su az na druhom, tretom, stvrtom mieste.

fasirka

ja davam sance ludom velakrat. odpustam milion veci, ale ked ma niekto pravidelne osiera, tak potom to uz je tazko niekedy. kamosky nie su vsetky zadane, nie je to tak ze davaju prednost chlapovi, ako priatelovi ci muzovi, proste cloveka oseru ked to najmenej caka kvoli hocikomu alebo hocicomu.. odpusam dost a napriek tomu mam uz teraz pocit ze som sama bez kamosiek. a zmenit kolektiv, to ja proste nejako neviem, za ucelom najst si nove kamosky. chcela by som mat to caro ze si ma hned vsetci oblubia ale zial nemam :)

mahulka

ser sa na take kamosky.....ja mam milion znamych a skutocnu priatelku len jednu a uplne mi staci....nejde o kvantitu ale o kvalitu a som toho nazoru ze nemoze byt partia naj kamosiek lebo baby su svojske,zavistlive,ohovaraju atd atd....a ked ide o chlapov vacsina KAMOSIEK ta hned vymeni za nejakeho manika....tot moj nazor

ele

Ja mam tri kamosky z detstva, no a vsetky tri sme rozdielne, stale sa stretavame, podobne ako v "Sex v meste" :D, obcas mi riadne lezu na nervy, no ale mam ich aj tak rada a ktora zena neohovara, aj svoju najlepsiu kamosku, hm? To je realita.